Foto: Pixabay.com

Ikšķilē uz dzelzceļa pārbrauktuves notriekta sieviete 0

Pievieno LA.LV

Ikšķilē trešdien uz dzelzceļa pārbrauktuves notriekta sieviete gados, aģentūrai LETA pastāstīja VAS “Latvijas dzelzceļš” pārstāvis Māris Ozols.

“Jūs neticēsiet, ar ko es esmu kopā!” Pēc Kariņa un Siliņas “izgājieniem” latvietis lidostā pamana ko slavējamu
“Varbūt jaunā valdība var paspēt ierobežot?” Dāvi pārsteidz redzētais veikalā, bet daudzi atzīst, ka tam pat nepievērš uzmanību
“Pēdējais piliens var darboties kā detonators.” Eiropas izlūkdienesti saskata nopietnus draudus Krievijas ekonomikai 87
Lasīt citas ziņas

Negadījums noticis plkst.16.40 un tā dēļ nepilnu stundu bijusi kavēta vilcienu satiksme Ogres virzienā.

Kā norādīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Inga Vītola, sieviete guvusi traumas, kas nav savienojamas ar dzīvību, līdz ar to viņa uz vietas gājusi bojā.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.