Miks Indrašis

Indrašim 1+1 dramatiskā Maskavas “Dinamo” zaudējumā 0

Latviešu uzbrucējs Miks Indrašis ceturtdien guva vārtus un veica vienu rezultatīvu piespēli Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā, tomēr viņa pārstāvētā Maskavas “Dinamo” piedzīvoja dramatisku zaudējumu.

Daudzas šo nezina! 15 populārākās sieviešu kļūdas seksā
7 produkti, kurus nedrīkst otrreiz sildīt: tie var nodarīt būtisku kaitējumu veselībai 40
Kadirovam daudz nav atlicis – viņš mirst. Čečenijas līdera nāve var ievilkt Putinu jaunā karā

Maskavas klubs izbraukumā ar 5:6 (2:3, 2:1, 1:1, 0:1) piekāpās Magņitogorskas “Metallurg”.

Šī mača rezultātu jau ceturtajā minūtē atklāja Magņitogorskas komandas zvaigzne Sergejs Mozjakins, tomēr 12.minūtē tieši Indrašis panāca 1:1, kad bija acīgākais vārtu priekšā, iemetot savu ceturto ripu sezonā. Mačs starp abām vienībām turpinājās ļoti rezultatīvi, jo tikai 52 sekundes vēlāk Daniils Tarasovs jau vadībā izvirzīja Maskavas klubu, bet vēl pēc 17 sekundēm Viktors Antipins rezultātu līdzsvaroja.

Līdz ar to komandas vienas minūtes un deviņu sekunžu laikā guva trīs vārtus.

Magņitogorskas “Metallurg” no jauna vadībā izvirzījās 15.minūtē, kad vārtus iemeta Vojteks Volskis, savukārt otrā perioda 22.sekundē Dmitrijs Kagarļickis atjaunoja līdzsvaru uz tablo (3:3). Otrajā periodā abas vienības vēl apmainījās vārtu guvumiem, turklāt līdzīga situācija bija noslēdzošajā trešdaļā, turklāt abi vārti tika gūti ar 39 sekunžu intervālu, bet Maskavas klubam piekto ripu gūt palīdzēja arī Indrašis, viņam atzīmējoties ar rezultatīvu piespēli.

Pamatlaiks noslēdzās ar rezultatīvo 5:5, bet pagarinājumā uzvaru Magņitogorskas komandai nodrošināja savulaik Rīgas “Dinamo” sastāvā spēlējušais Mets Elisons.

Indrašis nospēlētajās 19 minūtēs un 28 sekundēs pa pretinieku vārtiem pamanījās veikt septiņus metienus, tāpat viņš nopelnīja divas soda minūtes un bloķēja vienu pretinieku raidījumu.

Šosezon Latvijas uzbrucējs 11 spēlēs guvis četrus vārtus un veicis divas rezultatīvas piespēles.

Citā ceturtdienas spēlē “sauso” zaudējumu cieta aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētā Čerepovecas “Severstaļ”, kas viesos ar 0:4 (0:0, 0:2, 0:2) atzina līgas līderes Jekaterinburgas “Avtomobilist” pārākumu.

“Avtomobilist” šosezon ir vienīgā komanda, kas nav piedzīvojusi zaudējumus – 11 spēlēs 11 uzvaras.

Kulda šajā mačā nospēlēja 25 minūtes un astoņas sekundes, kuru laikā veica trīs metienus pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes, bloķēja vienu metienu un pielietoja trīs spēka paņēmienus.