Ekrānuzņēmums no youtube.com

Planētas noslēpumi. Īpaši dārgās naktsmītnes. “Viss iekļauts” par nedēļu izmaksās reibinošus miljonus 0

Dace Bumbiere, “Planētas Noslēpumi”, AS “Latvijas Mediji”

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 30
Kokteilis
“Tāds mīlestības putekļu mākonis mūs ir apņēmis…” Sējānu pāris dalās laimē, atgriežoties mājās ar jaundzimušo meitiņu
Kokteilis
FOTO. No politiķiem par aktieriem: mākslīgais intelekts nosaucis 5 latviešu politiķus, kuri uz skatuves justos kā zivis ūdenī
Lasīt citas ziņas

Kāds amerikāņu uzņēmums paziņojis par saviem plāniem atvērt pasaulē pirmo viesnīcu kosmosā. Jau zināms, ka šai viesnīcai–stacijai būs gredzenveida forma un tā mākslīgās gravitācijas radīšanas nolūkā nepārtraukti griezīsies.

Iekšpusē būs ierīkoti 24 numuriņi 20×12 metru izmērā, restorāns ar skatu cauri logiem uz Zemi, bārs, sporta zāle, SPA centrs, kinoteātris. Visi numuriņi būs aprīkoti ar tualetēm un dušas kabīnēm, savukārt iemītniekus apkalpos neliela izmēra kosmiskie taksometri.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pagaidām noteikts, ka viena nedēļa tādā viesnīcā ar statusu “viss iekļauts cenā” vienam apmeklētājam izmaksāšot… 50 miljonus ASV dolāru. Tāpat uzsvērts, ka lidošanai uz viesnīcu un dzīvošanai tajā nebūs nepieciešama speciāla kosmonautiem paredzēta iepriekšējā sagatavošana.

Tiesa, speciālisti pagaidām nav apgalvojuši, ka uzturēšanās tur būs pilnībā droša fiziski ne pārāk labi attīstītiem tūristiem. Tostarp labi zināms, ka tie ļaudis, kuru rīcībā varētu būt tādi “brīvi” 50 miljoni, parasti ar labu fizisko kondīciju diemžēl nevar palepoties…

SAISTĪTIE RAKSTI