Foto: SHUTTERSTOCK

Ir pienācis laiks pārskatīt savus nākotnes plānus! Horoskopi no 25. septembra līdz 1.oktobrim 1

Auns

Šonedēļ tev vajadzētu vairāk laika veltīt darbam, bet mazāk visam citam. Beidzamajā laikā tu savus pienākumus esi palaidis pašplūsmā un pats dusmojies, ka kaut kas neizdodas tā kā tu vēlētos.

Reklāma
Reklāma

Vērsis

Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 30
Kokteilis
FOTO. No politiķiem par aktieriem: mākslīgais intelekts nosaucis 5 latviešu politiķus, kuri uz skatuves justos kā zivis ūdenī
Kokteilis
“Tāds mīlestības putekļu mākonis mūs ir apņēmis…” Sējānu pāris dalās laimē, atgriežoties mājās ar jaundzimušo meitiņu
Lasīt citas ziņas

Šonedēļ uz citu palīdzību tev cerēt nevajag – viss būs tikai tevis paša rokās. Un viss ir atkarīgs no tavas enerģijas un pašsajūtas. Tāpēc tev, pirmkārt, vajadzētu parūpēties par to, lai tu justos labi.

Dvīņi

Ja tu meklē, ar ko sevi nodarbināt, tad šī nedēļa tam būs ļoti veiksmīga. Ja tev kāds lūdz pēc palīdzības – neatsaki! Uztver atbildīgi šo pienākumu – palīdzēt citiem, jo tas kāda cilvēka dzīvē daudz ko var mainīt.

Vēzis

CITI ŠOBRĪD LASA

Šajā nedēļā var notikt kaut kas tāds, ko tu nebiji īsti gaidījis – tas kaut kādā mērā var sadalīt tavu dzīvi divās daļās. Ieklausies savā intuīcijā, savā sirdsbalsī – tās tevi nepievils un nemelos. Nerīkojies pretēji savai sirdsbalsij!

Lauva

Profesionālajā dzīvē tev viss ir kārtībā, taču privātā dzīve gan nedaudz pieklibo. Tāpēc saprotams, ka visa uzmanība jāveltī tam – ģimenei un mīļotajam cilvēkam. Ja tu šo ignorēsi, problēma vēl tikai vairāk samilzīs, jo pats par sevi nekas neatrisināsies.

Jaunava

Ap tevi viss mainās un tu jūti, kādi pārmaiņu vēji jau pūš. Visai iespējams, ka tev būs jāmaina savi ieradumi, jo tā būs labāk gan tev pašam, gan taviem tuviniekiem. Kā zināms, ieradumu maiņa prasa pielāgošanos un kādu laiku, tāpēc neceri uz ātriem rezultātiem. Un nepārmet sev, ja kaut kas notiek lēnāk, nekā tu cerēji.

Svari

Šajā nedēļā tev vajadzētu iemācīties savu viedokli paturēt pie sevis. Lai arī tu rīkosies tāpat tā kā uzskati par pareizu tikai tu, nav obligāti to paust skaļi. Tas tevi novedīs tikai līdz strīdiem ar tiem cilvēkiem, kuri patiesībā tev ir mīļi.

Skorpions

Šajā nedēļā tu ar vieglu roku tiksi galā ar visiem pienākumiem darbā, un, starp citu, arī ar savu privāto dzīvi. Pats galvenais – esi uzmanīgs pret jaunām idejām, neķeries nekam klāt, ja neesi to kārtīgi izanalizējis.

Strēlnieks

Ir pienācis laiks pārskatīt savus nākotnes plānus. Jo, iespējams, ka tu stūrē nedaudz šķībi. Palīdzēt tev šajā uzdevumā var kāds neitrāla cilvēka skatiens no malas.

Mežāzis

Darba lietās gaidāma mierīga nedēļa, tomēr privātajā dzīvē viss nebūs tik gludi, kā vēlētos. Iespējami strīdi – sākot no sadzīviskām lietām, beidzot ar milzīgu vilšanos partnerī.

Reklāma
Reklāma

Ūdensvīrs

Šajā nedēļā tev vajadzētu skaidri noformulēt, ko tieši tu vēlies no dzīves, nevis kusli peldēt pa straumi un gaidīt kaut kādas pārmaiņas. Nekas nevar notikt, ja tu pats attiecīgi nerīkojies.

Zivis

Šajā nedēļā tev izdosies salikt punktiņus uz “i”. Tu nenožēlosi, ja pieņemsi lēmumus un izdarīsi savus darbus laicīgi. Jo lietas, ko atstāsi “karājamies gaisā”, gan tev liks pasvīst un iziet no savas komforta zonas.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.