Rudens veltes Rīgas Centrāltirgū 2023

Ir sācies astronomiskais rudens! Astrologa prognozes liecina, ka būs daudz kādas īpaši labas enerģijas, kas nāks mums talkā 10

Ir sācies astronomiskais rudens! Astrologs Andis Geste savā “Facebook” profilā dalījies ar dažām kopējām prognozēm par šajā laikā gaidāmo.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
FOTO. Šarma karalienes: šī gada 10 iekārojamākās latviešu dāmas MI skatījumā
Labs darbiņš, kas padarīts – “Visiem nepietiek!” Krievijā sācies 95.benzīna deficīts 73
Situācija DUS. Gribēju hotdogam tā vairāk majonēzi un mazliet sinepes, man atbildēja: Kādu uztaisīšu, tādu ēdīsi!
Lasīt citas ziņas

Viņš apgalvo, ka saule šobrīd ir Svaru zīmē, līdz ar to ir sācies skaistais Svaru laiks.

Svari ir ļoti maģiska zīme. Tās enerģija ir estētiska, bagāta un taisnīga. Svaru spēks ir spējā cienīt un novērtēt. Protams, Svari ir attiecību un diplomātijas meistari!

CITI ŠOBRĪD LASA

Andis Geste sola, ka šoruden Svaru enerģija būs ārkārtīgi jaudīga un mums būs lieliskas iespējas daiļi risināt attiecības un vairot iekšējo un ārējo skaistumu un bagātību. Rudens ir rimts laiks, kad patiesi spējam novērtēt, pirmām kārtām, sevi pašu – kādi esam un arī to, ko pasaule mums draudzīgi piemet klāt.

Novērtējam arī aizgājušo laiku! Pēdējie gadi gan mums nav bijuši emocionāli viegli, bet vai jums nešķiet, ka vasara bija pavisam jokaina? Tā kā silta, tā kā ne? Tā kā daudz piedzīvots, tā kā ne? Gāja ilgi, bet palidoja aplam ātri? Peldēts tā kā ir, tā kā nav? Varbūt visā kā vienkārši ir tik daudz, ka prāts vairs nejaudā visu aptvert.., bet nekas! Rudentiņš – niansēts laiks, kad dabas rāmums mums ļaus sakārtot domas un dzīves. Saliksim visu pa plauktiem! Rudenī būs daudz veiksmes enerģijas, tā nāks mums talkā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.