“Ir skolas, kuras ir gatavas to darīt!” Rīgas vicemēre atbalsta ideju mācīt bērnus ārā 34

Pievieno LA.LV

“Es gribētu, ka atbalsta āra pedagoģijas konceptu,” runājot par ideju skolēnu mācības klātienē nodrošināt ārā, televīzijas kanāla “RīgaTV 24” raidījumā sacīja Rīgas vicemēre Linda Ozola, uzsverot, ka ir skolas, kuras ir gatavas to darīt.

Kokteilis
Vai tavās dzīslās rit dižciltīgo asinis? 10 uzvārdi, kas par to var liecināt
Veselam
Tas var piezagties gandrīz (!) nemanāmi – pazīmes, kas liecina par iespējamu vēža saslimšanu
Kulbergs ir noskaities uz Latvijas Bankas ekspertiem: “Es vispār biju mēms, es neticēju, ka Latvijas Banka spēj kaut ko tādu iedomāties”
Lasīt citas ziņas

“Man gribas ticēt, ka ir iespējama elastība. Uzticamies direktoriem, kuri zina skolotājus, kas grib šo nodrošināt. Piedāvājam iespēju atsevišķām nodarbībām, protams, ne jau matemātikas reizrēķinu tabulas pildīt ārā,” skaidroja Ozola.

Viņa pastāstīja, ka dažas privātās skolas jau ir sazinājušās ar Zemessardzi, kura ir gatava nodrošināt nojumes klatienes mācībām laukā.
CITI ŠOBRĪD LASA

“Ir skolas, kas ir gatavas kaut ko darīt. Rīgā centra skolās tas, protams, nav iespējams, bet mums ir arī citas skolas, kurās tas varbūt ir iespējams,” pauda Rīgas domes pārstāve.

LA.LV Google ziņās Pievienot
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.