Foto: Unsplash

Ir visi iemesli ticēt, ka tev šī būs lieliska diena! Horoskopi 11. janvārim 0

Auns

Šodien vairāk uzmanības pievērs cilvēkiem, kuri ir tev apkārt. Tu uzzināsi daudz jauna un interesanta gan par sevi, gan citiem.

Reklāma
Reklāma

Vērsis

Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties
14 iecienīti produkti, kuru sastāvā ir vielas, kas var veicināt vēža veidošanos 3
Ukraina pazemo Putinu, pārkāpjot vienu “sarkano līniju” pēc otras
Lasīt citas ziņas

Tev vairāk nekā jebkad agrāk ir nepieciešams pastāvīgi kontrolēt lietas, kas notiek tavā dzīvē. Uz mirkli tikai novērsīsi savu uzmanību, un viss sāks iet greizi.

Dvīņi

Ir visi iemesli ticēt, ka tev šī būs lieliska diena, ja runa ir par finansēm. Tavas izredzes palielināt savu turīgumu ir ļoti lielas. Tikai neriskē neapdomīgi!

Vēzis

CITI ŠOBRĪD LASA

Šodien tu vari veiksmīgi darboties kā lielisks “pavedinātājs”. Un nav svarīgi, kāds ir tavas intereses objekts, tu tāpat panāksi savu.

Lauva

Tev nevajadzētu paļauties uz veiksmi, jo šodien tā ir akla. Tu pieļausi lielas un neizbēgamas kļūdas, ja nerīkosies racionāli. Vai tev tiešām to vajag?

Jaunava

Netici nekam, ko neesi redzējis pats savām acīm. Izdarīt secinājumus no baumām ir tikpat bīstami kā parakstīt dokumentu, pat nemēģinot izlasīt, kas tajā rakstīts.

Svari

Tev nebūs nekādas vajadzības attaisnot savu rīcību. Tev tiks piedots gandrīz viss, lai gan, iespējams, tu to gribēsi ļaunprātīgi izmantot. Slikta ideja!!!

Skorpions

Šodien viss vienkāršais, pazīstamais un noderīgais tev izraisīs noteiktu reakciju – šausmīgu garlaicību. Ja vēlēsies šo dienu pavadīt jautri, tev nāksies piepūlēt savu iztēli.

Strēlnieks

Var izrādīties, ka tavā rīcībā ir gigantiski enerģijas krājumi, un tu būsi mazliet apjucis, jo nezināsi, kā tos tērēt. Centies vismaz neko nesabojāt.

Mežāzis

Mēness ietekme pēdējā laikā tavu dzīvi mazliet sagriezusi kājām gaisā. Tev ir laiks atvilkt elpu. Šodien gan tas, visticamāk, nenotiks, taču tev jācenšas uz to doties.

Ūdensvīrs

Tuvojošās pārmaiņas vai nu tevi neietekmēs, vai arī mainīs tavu situāciju uz labo pusi. Nepretojies tām!

Zivis

Šodien vienlaicīgi izjutīsi gan satraukumu, gan apmierinātību. Pirmajām no šīm sajūtām, šķiet, nav nekāda īpaša iemesla, tāpēc nevajag uz to koncentrēties un bojāt sev garastāvokli.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.