ASV karavīri tankā.
ASV karavīri tankā.
Foto: AFP/SCANPIX

Irākā ar raķetēm apšaudītas divas amerikāņu bāzes 45

Irākā ar raķetēm apšaudītas divas bāzes, kurās izvietoti ASV karavīri, piektdien pavēstīja avoti drošības struktūrās, norādot, ka neviens cilvēks nav ievainots.

TV24
Skaidra nauda mājās ir? Artis Pabriks komentē Krievijas potenciālo uzbrukumu Baltijas valstīm
Kur atrasties būtu visdrošāk, ja izceltos Trešais pasaules karš? Analītiķi nosaukuši 11 valstis
“Putins baidās no kaut kā nopietna.” Krievijas mediji informē par neparastiem drošības pasākumiem 23
Lasīt citas ziņas

Ceturtdienas vakarā trīs reaktīvās artilērijas šāviņi pie Bagdādes starptautiskās lidostas trāpījuši netālu no starptautiskās koalīcijas bāzes, kur izvietoti arī ASV karavīri, ziņu aģentūrai AFP apliecināja avots drošības struktūrās.

Uzbrukumā neviens nav ievainots, un postījumu apjoms šobrīd tiek izvērtēts, savukārt sacīja avots Irākas armijā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Par šo uzbrukumu neviens atbildību nav uzņēmies.

Ceturtdienas vakarā vēl viena raķetes izšauta uz Ain al Asadas bāzi Irākas rietumos, kur arī izvietoti ASV karavīri, sacīja avots Irākas armijā.

Nav ziņu par postījumiem, sacīja avots.

Platformā “Telegram” ar šiītu grupējumiem saistītā kanālā par šo uzbrukumu atbildību uzņēmies grupējums “Islāmiskā pretošanās Irākā”.

ASV armija trešdien pavēstīja, ka Irākas rietumos notriekti divi droni, kas raidīti uz ASV spēkiem un starptautisko koalīciju.

Irākā šobrīd izvietoti 2500 ASV karavīru, kā arī vēl 1000 citu starptautiskās koalīcijas valstu karavīru.

Triecieni notikuši laikā, kad Irānai lojālie irākiešu grupējumi pastiprinājuši draudus ASV.

Viens no šiem grupējumiem “”Hizbollah” brigādes” pieprasa, lai amerikāņi “pamet Irāku, pretējā gadījumā viņi dabūs garšot elles ugunis”.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.