Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: REUTERS/SCANPIX

Irānas līdera nāve līdz jaunam rekordam paceļ zelta cenu 22

Pievieno LA.LV

Zelta cena pirmdien sasniegusi rekordu saistībā ar Irānas prezidenta Ibrahima Raisi pēkšņo bojāeju helikoptera avārijā.

Kokteilis
Kabatas pildīsies ar naudu: šī diena kļūs par finanšu tramplīnu trīs zodiaka zīmēm 3
“Viss sabruka vienā mirklī…” No jūras Carnikavā izcelts vīrietis – viņa draudzene nāk klajā ar sirdi plosošu vēstījumu
Kur palikt “parastajam” bērnam ar vidējo atzīmi virs 7? Uzņemšanas nosacījumi 10. klasēs dzen stresā Latvijas ģimenes 7
Lasīt citas ziņas

Cena zeltam, kas tiek uzskatīts par drošu ieguldījumu ekonomikas krīžu laikā, sasniegusi 2450,07 dolārus par unci.

Vienlaikus arī vara cena sasniegusi rekordaugstu līmeni – 11 104 dolārus par unci, bet sudraba cenai reģistrēts 11 gados augstākais līmenis.

CITI ŠOBRĪD LASA

Irānā svētdien sliktos laika apstākļos avarēja un pazuda helikopters, kurā atradās 63 gadus vecais Raisi, Irānas ārlietu ministrs Hoseins Amirs-Abdollahians un citas amatpersonas. Avārija notika kalnainā un mežainā apvidū Austrumazerbaidžānas provincē.

Irānas valsts mediji pirmdien ziņoja, ka Raisi un vēl astoņi cilvēki, kas atradās avarējušā helikopterā, ir gājuši bojā.

Ārvalstis cieši seko līdzi šai notikumu attīstībai laikā, kad reģionā novērojama saspīlēta situācija, ņemot vērā karu starp Izraēlu un palestīniešu teroristu grupējumu “Hamās”.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.