Ivars Kalniņš
Ivars Kalniņš
Foto – Valts Kleins

Ivars Kalniņš 70 gadu vecumā sievietēm dod to, ko viņas vēlas 0

Tautā iemīļotā aktiera Ivara Kalniņa dzīve vienmēr ir bijusi saistīta ar austrumu kaimiņvalstu kino, televīzijas un teātra industriju. Turklāt, viņš bijis arī vairākas reizes precējies. Ar trešo sievu Lauru Magaznieci aktieris ir precējies jau gandrīz 20 gadu, un Laura viņam dāvājusi divas meitas – Luīzi Dārtu un Vivjenu Annu.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Auns – Minhene, Lauva – Parīze: kuru Eiropas pilsētu vajadzētu apmeklēt tavai zodiaka zīmei 12
VIDEO. Kaut kas neredzēts! Uz Gaujas tilta pie Cēsīm “atgriezusies ziema” – grūti pat pabraukt 16
Kokteilis
VIDEO. “Nākamais apkaunojums aiz Galkina!” Laima Vaikule koncertā dzied ukraiņu valodā, kas nokaitinājis krievvalodīgos
Lasīt citas ziņas

Jūlija izskaņā, neilgi pirms savas 70. dzimšanas dienas, Ivars intervijā izdevumam “Mājas Viesis” atklāja: “Mēs ģimenē par varu necīnāmies. Man nav ne kompleksu, ne tādu ambīciju, ģimeni varu pietiekami nodrošināt. Patīk, ja sieviete jūtas pašpietiekama, un mana kundze tāda ir, bija nepieciešamas tikai nelielas investīcijas.” Ivars arī katram vīrietim novēlējis, lai ar profesiju, kuru viņi izvēlas, spētu savai ģimenei sagādāt visu nepieciešamo. Viņš arī piebilda, ka diemžēl Latvijā daudziem laime jābrauc meklēt ārpusē.

Savukārt žurnālam “Kas Jauns” Ivars Kalniņš atklāj veiksmīgas kopdzīves formulu, un tā ir “dzīvot kopā”, turklāt viņš atzīst, ka sievietēm dod to, ko viņas vēlas.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņš žurnālam stāsta: “Mēs ar savu mīļoto sievieti ļoti bieži apmaināmies komplimentiem un dažādiem kalambūriem. Ja neesmu mājās, sūtu īsziņas bez pieturzīmēm un ar saīsinājumiem un saņemu tādas pašas arī pretī.” Viņš arī atklāti pastāstījis, ka ar sievu Lauru bieži vien runājot dzejā. Turklāt, viņš ir pārliecināts, ka šādi vārdu plūdi varētu patikt pat Rainim un Aspazijai.

Ivars pat uzsver, ka attiecībās svarīga ir savstarpēja jautrība un dzīvesprieks. Un viņam ar sievu Lauru vienmēr ir ļoti jautri. Vai nav romantiski?

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.