Ekrānšāviņš. Telegram

“Izglābu viņu no grēka!” Vīrietis uzbrūk meitenei pārāk īsu šortu dēļ 70

Pievieno LA.LV

Maskavas apgabala Krasnogorskā kāds jaunietis iesitis vietējai iedzīvotājai pa seju, jo viņam šķitis, ka viņa valkā pārāk īsus šortus. “Paskaties uz viņu! Viņa skrien, ir sportiste. Vai meitene var būt sportiste?” tā kādā videofiksācijā saka vainīgais.

Kokteilis
Viņu ceļš ir bruģēts uz panākumiem: 6 vārdi, kuru īpašniekiem liktenis lēmis valdīt
RAKSTA REDAKTORS
“Viņš mani pagrūda malā…” Priekules nelaimīgajā naktī dežūrējošais apsargs atklāj iepriekš nezināmas detaļas par notikušo
Kokteilis
10 latvieši, kuriem pat mākslīgais intelekts piedēvē kosmiski augstu IQ līmeni 77
Lasīt citas ziņas

Krievijas Iekšlietu ministrija izplatījusi uzbrukumā aizdomās turamā pratināšanas video, kurā viņš savu vainu atzīst.

Aizdomās turamais Tadžikistānas pilsonis Šahzods Jurabojevs pagājušajā gadā esot ārstējies no šizofrēnijas psihiatriskajā slimnīcā – viņš esot dzirdējis garu balsis, kas teikušas, kā rīkoties.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pēc ārstniecības kursa ārsti viņu atzinuši par citiem sabiedrībai drošu un palaiduši brīvībā.

“Šorīt manai sievai skriešanas laikā kāds puisis iesita pa seju, jo viņa skrēja sportiskos šortos un T-kreklā. Šis subjekts, virzoties uz viņas pusi, satvēra sievu aiz rokas un ar vārdiem: “Kāpēc tu tā izskaties?” trāpīja pa seju. Pēc tam, kad viņa aizbēga, viņš turpināja viņu vajāt ātrā tempā. Man izdevās to notvert. Paziņojums policijai jau ir uzrakstīts,” sacīja cietušās vīrs.

LA.LV Google ziņās Pievienot
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.