Avots: Valsts policija

Vērīgs aculiecinieks izjauc nodomu pusnaktī veikt noziegumu 0

Vakar, 25. novembrī, īsi pirms pusnakts Valsts policijā tika saņemts kādas personas zvans par vīrieti, kurš mēģina nozagt uz ielas esošu automašīnu.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Vai esi dzimis vienā no šiem datumiem? Šie īpašie dzimšanas datumi liecina, ka tev ir sena dvēsele 7
Putins kaut kam tādam nebija gatavs: Tramps izrāda Kremlim vēl nebijušu lojalitāti, taču Krievijā situācija tikai pasliktinās
“Apkrāpa pašas ģimene!” Liānas labsirdība, aizdodot omei “Superbingo” laimēto auto, beidzas ar drāmu 5
Lasīt citas ziņas

Likumsargi nekavējoties reaģēja uz saņemto informāciju un devās uz norādīto adresi. Tur policisti sastapa vīrieti, par kuru aculiecinieks stāstīja. Vīrietis tika aizturēts.

Aizturētais bija izsitis automašīnai logu un ielīdis tajā iekšā ar mērķi nozagt automašīnu, taču aculiecinieka vērība un policistu operatīvā rīcība viņa plānus izjaukusi.

CITI ŠOBRĪD LASA

1996. gadā dzimušais iespējamais vainīgais vīrietis jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par narkotisko vielu lietošanu un zādzībām no automašīnas.

Saistībā ar notikušo pret vīrieti uzsākts kriminālprocess par zādzības mēģinājumu. Par šādu noziegumu viņš var tikt sodīts ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Šobrīd vīrietis atrodas izolatorā un tiks lemts jautājums par drošības līdzekļa piemērošanu.

Policija izsaka pateicību notikuma aculieciniekam, kurš pamanīja noziegumu un nepalika vienaldzīgs, ziņojot policijas darbiniekiem par notiekošo.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.