Publicitātes foto

Izplatītākās kļūdas, ko pieļaujam, iekārtojot mājokli 0

Interjera dizainā eksistē daudz lielisku piemēru, kas līdz nepazīšanai ir mainījuši telpas izskatu, padarot to funkcionālu, plašu un skatienam baudāmu. Taču ne visi prot pieturēties pie tā saucamajiem “zelta likumiem”, pieļaujot standarta kļūdas, ar to dzīvojamās zonas padarot garlaicīgas, neefektīvas un pat neglītas. Apskatīsim dažus no šādiem piemēriem.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Mūsu tētis šodien atkal precas…” Bijusī sieva pavēsta, ka komponists Jānis Lūsēns iestūrējis laulības ostā
Kokteilis
Vai stārķi gaidījāt? 10 vārdu īpašnieki, kas drīzumā varētu sagaidīt ģimenes pieaugumu
Krievu okupanti nocirtuši galvu ukraiņu karavīram
Lasīt citas ziņas

Glabāšanas sistēmu trūkums vai nepietiekošs to daudzums
Ja jums mājoklī ir daudz priekšmetu, parūpējieties par to, lai tos būtu, kur glabāt. Ja mēbelēs nav iebūvēti plaukti un nodalījumi, iekārtojiet zem gultas kārbas un grozus. Nav nekā sliktāka kā pārpildīta telpa ar dažādiem priekšmetiem, kuri atrodas kaut kur sakrauti.

Interjers vienā krāsā
Interjers, mēbeles un aksesuāri vienā krāsā liecina par bezgaumību. Aizmirstiet par šādiem “zīmogiem” – tas ir nepareizi. Visvienkāršāk ir ielūkoties interjerā un paskatīties, kādas krāsas vislabāk savā starpā sader. Drosmīgi izvēlieties dažādu krāsu akcentus – neitrālas ar tumšām un otrādi. Vienīgais, ko jums vajadzētu ievērot – neizmantot “siltās” krāsu paletes savienojumā ar “aukstajām”, un pretēji.

CITI ŠOBRĪD LASA

Mēbeles gar sienām
Mēbeles, kas izvietotas gar sienām – tā nav laba iecere. Ja plānojums un kvadrātmetri atļauj, ieteicams novietot nelielus krēslus un žurnāla galdiņu istabas centrā, bet platību gar sienām aizņemt ar mēbelēm, piemēram, darbam. Tādā veidā sagrupēsiet telpu un veiksmīgi arī to atsvaidzināsiet.

Apgaismojuma trūkums
Ja telpā ir nepietiekošs apgaismojums, izmantojiet stāvlampas, galda lampas un citus mākslīgās gaismas objektus, nepaliekot tikai pie griestu apgaismojuma. Galda lampas varat izvietot atpūtas zonā, bet stāvlampas, piemēram, viesistabā blakus dīvānam. Ar gaismu jūs akcentēsiet katru no telpas zonām un panāksiet pietiekošu apgaismojumu.

Mēbeļu izmērs neatbilst telpas platībai
Dzīvoklis kļūst plašāks, ja interjerā tiek ievērotas pareizas savstarpējās proporcijas. Piemēram, neliela izmēra istabā diez vai labi izskatīsies milzīgs stūra dīvāns ar pufīgiem, lieliem spilveniem.

Mākslīgo materiālu apdare interjerā
Interjerā vēlams ir izvairīties no butaforijām un no visa, kas nav “īsts”. Foto tapetes, akmens vai koka imitācija – tas viss bojā kopējo telpas izskatu. Aizņemieties idejas, piemēram, no skandināvu stila. Tas ir universāls, praktisks un stilīgs.

Informācija: www.kubinv.ru

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.