Latvijā
Politika

Egils Līcītis: Izraidīto ceļš. Kaimiņš – izsvītrots no radurakstiem!1


Artuss Kaimiņš
Artuss Kaimiņš
Foto: Dainis Bušmanis

Tā mēdz gadīties reti, kā gadījies Saeimā ievēlētai “KPV LV”, kur matos sagājuši frakcijas parastie biedri ar politiskā spēka tēvu un dibinātāju Artusu Kaimiņu, un pēdējais kopā ar varonīgo un drosmīgo ieroču nesēju, adv. Aldi Blumbergu izsvītroti no partijas radurakstiem, izslēgti uz mūžu no ģimenes pavarda. Tā ka nevienam nevajag sadomāties, it kā viņš uz visiem laikiem būtu novietots par bundzinieku un karognesēju marša priekšgalā.

Abi bijušie kolēgas tiek vainoti nespējā koncentrēties kopīgam darbam, nedisciplinētībā, turklāt vairāk atbalstījuši koalīciju nekā pašu partijas intereses. Artuss bijis pārāk skaļš un bieži netaktiski uzrunājošs, staigājis apkārt kā kaķis, kurš iet, kur un kā iepatīkas, un arī slapina, kur pagadās.

Bijusī Kaimiņa partija arvien valdzinājusi ar plurālisma elementa klātbūtni. To jau atstājusi mazrunīgā Alda Gobzema kompānija, kas valsts interešu dēļ strādā opozīcijā. Tagad sankcijas pavērsušās pret vēl diviem vīriem, kuri bezierunu kārtā atskaitīti no komandas bez jele kādas kompensācijas.

Lai atļauts atgādināt lasītājiem īso “KPV LV” vēsturi. Kā iebraucēji no citas galaktikas vai cita miglāja kāpēvēisti vienmēr bijuši tāli no šejienes paseklā politiskā dīķīša.

Atlidojušie četrus metrus garie ķirzakcilvēki pārņēma atsevišķu Zemes iemītnieku ķermeņus, izvēloties par jauno organismu mājvietu ne jau gluži korifeju ārējo čaulu, tomēr kā minimums – personu ar intelekta neapdalītām sejām izskatu.

Tikai daži no “KPV LV” tagadējiem frakcionāriem kļūmes pēc izvēlējušies nepareizo ķermeni, tālab rada iespaidu par nodošanos politikai pēc pāris gadiem, kas pavadīti labošanās darbos pārmācības namā. Visai dīvaina šķiet arī pseidonīmu nošpikošana tādos pavārdos kā Ģirģens, Pucens, Nemiro vai Zakatistovs, bet sākotnēji zaļie cilvēciņi ne pārāk labi saprata latvisko mēli.

Pirmais no kosmosa atsūtītais aktieris jau bija šiverējis pa iepriekšējo parlamentu kā Saeimas videobiogrāfs, nāvīgs veco komunistu ienaidnieks un sataisītās šmuces atklājējs.

Artusa popularitāte masās, plašā publicitāte līdzēja, iesaistoties 13. Saeimas vēlēšanu kampaņā, atnācējiem ar citplanētiešu nāves staru kaut kādā veidā iejaukties vēlētāju smadzenēs un apstulbināt vientiesīgāko daļu no tiem, liekot izvēlēties “KPV LV” listi kā pieņemamāko, par kuru balsot.

Tagad var teikt – tie nu gan mācēja miglu sapūst un pilnas ausis piedziedāt. Bet toreizīt, kampaņas periodā, likās, ka no Mēness talkā latviešu tautai nokrituši cīnītāji pret visām netaisnībām un nekrietnībām, par tīru un baltu Latviju bez ierēdņiem un bez koalīcijas padomes, par lētākām zālītēm un tamlīdzīgi bāzētām praktiski neizpildāmām pamatidejām. Notika lietas, kas nav racionālas un izskaidrojamas. “KPV LV” dabūja 16 krēslus parlamentā.

Kad balsstiesīgajos atgriezās veselais saprāts, pēc vēlēšanām post factum bija par vēlu ko darīt ar dzēšgumijām, traipu tīrītājiem un susināmajām lapām. “KPV LV” balsotāji sajutās piekrāpti kā tā kundze sludinājumā, kur stāvēja rakstīts: “Korpulenta sieviete gaida labsirdīgu runčuku.

Dzērājus un uzdzīvotājus lūdzu neatsaukties.” Protams, ka izvēlētais sirdsāķītis izrādījās pamatīgs spirtotā cienītājs, debošīrs un piedzīvojumu meklētājs ar svešām kaķenītēm!

Diemžēl savādos, no Visuma ieradušos deputātus ar pretdabiskiem ieradumiem nācās pieņemt par pajiniekiem valdībā un par parlamenta vadības orgānu locekļiem. “KPV LV” biedri jutās pagodināti, bet vēl mulsa no pievērstās uzmanības.

Pārvarējuši pirmo biklumu pēc sastapšanās ar zemiešiem, atnācēji no citas galaktikas sāka rīkoties drošāk un drošāk, par spīti reitinga noslīdēšanai pusmastā.

Tagad, rau, apspriež atbraucēju Ģirģenu par iespējamo Ministru prezidenta amata kandidātu, Pucenu kā Saeimas priekšsēdētāju un Zakatistovu kā Latvijas karali – iepatikusies būšana pie vadības kloķiem un iespēja saņemt megafinansējumu 12 cilvēku partijai uz nodokļu maksātāju rēķina!

Saistītie raksti

Tikām visa pasākuma aizsācēju Kaimiņu padzen no dzimtā nama, lai pārtiek no maizes garozām un kartupeļu mizām, lai dzīvo savrup alā un cieš no aukstuma, bada un trūkuma.

Izskatās neglīti. Kur tālāk vīsies izraidīto Kaimiņa un Blumberga ceļš? Jāiet pieteikties zaldātos vai jālūdz uzņemt par biedriem Jaunajā konservatīvajā partijā.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LE
LETA
Latvijā
JKP biedri apliecina uzticību Bordānam 1
14 stundas
LE
LETA
Latvijā
Ušakovs izsakās, kam jābūt “Saskaņas” līderim Rīgas domes vēlēšanās
14 stundas
LE
LETA
Latvijā
Draudēja un prasīja kailfoto bērnam: atklātībā nāk gadījums Cēsu pusē
15 stundas

Lasītākie raksti

SM
Signe Mengote
Latvijā
Mobings skolas laikā traumējis, nevis norūdījis. Stāsti par sekām, ko izjūt joprojām 2
15 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
KARTE. Novados reģistrē elektrotīkla bojājumus
10 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Indulis Zālīte: Kam bija izdevīga “čekas maisu” publicēšana? 2
9 stundas
LE
LETA
Latvijā
Glābējiem ziņo par vēja nolauztiem kokiem un bojātiem jumtiem
14 stundas
LE
LETA/LA.LV
Sports
Štelmahers pirms Bulgārijas sastāvu nemaina
10 stundas