Ekonomika
Bizness

Iztirgo “Dzintara” ražotni1


“Dzintara” ražotne
“Dzintara” ražotne
Foto: Zane Bitere/LETA

Maksātnespējīgā kosmētikas ražotāja “Dzintars” administrators Jānis Ozoliņš piedāvā iegādāties kompānijai piederošās parfimērijas un kosmētikas ražošanas iekārtas, teikts paziņojumā oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”.

Kompānijas maksātnespējas administrators aicina iesniegt rakstveida piedāvājumus par “Dzintaram” piederošās kustamās mantas lietu kopības iegādi, kas sastāv no parfimērijas un kosmētikas ražošanas iekārtām, kā arī transporta un citas mantas, veidojot kopumā 749 vienības.

Sertificēta vērtētāja noteiktais kustamās mantas lietu kopības novērtējums ir 534 300 eiro. Pirkuma maksa ir apliekama ar pievienotās vērtības nodokli (PVN).

Piedāvājums ir jāiesniedz līdz 2020.gada 19.jūnijam plkst.17 rakstveidā.

Piedāvājumā jāiekļauj apliecinājums iegādāties kustamās mantas lietu kopību, norādot precīzu iegādes summu, kā arī apliecinājums par naudas līdzekļu esamību un izcelsmes legalitāti.

Pēc rakstveida piedāvājuma saņemšanas tiks nodrošināta iespēja klātienē iepazīties ar kustamās mantas lietu kopības sastāvu, atsevišķi vienojoties par apskates laiku.

Pirkuma līgums var tikt parakstīts ar personu, kura piedāvās augstāko pirkuma maksu, ja tas tiks saskaņots ar kreditoru kopumu Maksātnespējas likumā noteiktajā kārtībā. Administrators patur tiesības nenoslēgt pirkuma līgumu, ja piedāvājums nesatur iepriekš minētos apliecinājumus un/vai nav ekonomiski izdevīgs kreditoru kopumam.

Saistītie raksti

Jau vēstīts, ka “Dzintara” kreditori iesnieguši prasījumus par kopumā 16,961 miljonu eiro, tostarp nodrošināto kreditoru prasījumi veido 4,025 miljonus eiro, bet nenodrošināto kreditoru prasījumi – 12,936 miljonus eiro.

Rīgas pilsētas Pārdaugavas tiesa 2019.gada 12.novembrī pasludināja “Dzintaru” par maksātnespējīgu.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.