Foto: Stockxchng

Izvairoties no stirnas, motociklists krīt un lauž kāju 1

Piektdien, 13.maijā, slimnīcā nogādāts kāds 42 gadus vecs vīrietis, kurš guvis traumas, krītot no motocikla, informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Lai krīzes vai kara situācijā neciestu badu… 10 pārtikas produkti, kuri nebojājas gadiem ilgi
Kokteilis
Kas jūs bijāt iepriekšējā dzīvē? Vienkāršs aprēķins pēc dzimšanas datuma var sniegt atbildi
Kokteilis
Tavs dzimšanas mēnesis atklāj, kā tu reaģē uz pārmaiņām – sakritība ir biedējoša
Lasīt citas ziņas

Negadījums noticis, kad vīrietis mēģinājis izvairīties no stirnas, kura izlēkusi uz ceļa. Manevra rezultātā vīrietis kritis un guvis vaļēju kājas lūzumu.

Traumas guvis arī kāds 22 gadus vecs vīrietis, kurš, braucot ar motociklu, mēģinājis izvairīties no priekšā braucoša velosipēda. Neveiksmīgi apbraucot otru satiksmes dalībnieku, vīrietis nokritis un guvis kājas lūzumu, iegurņa traumu un vēdera traumu ar iekšējo orgānu iespējamiem ievainojumiem. Ar gūtajiem ievainojumiem cietušais nogādāts slimnīcā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD saņēmis 1271 izsaukumu, 269 no kuriem bija saistīti ar traumām.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.