Izvēlas “Latvijas Avīzi” 0

Lubānas novada iedzīvotājs Onufrijs Gailums “Latvijas Avīzi” lasa jau ilgus gadus, “no paša sākuma”, teic lasītājs. Avīze piesaista ar savu nacionālo stāju, un tā nav raksturīga citiem laikrakstiem.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Sist viņu vajag!?” Bijušais bokseris Mairis Briedis komentē savas emocijas saistībā ar Rosļikova ievēlēšanu 63
Kokteilis
atbrīvoties no ļaunās acs un atjaunot spēku: rituāli katrai zodiaka zīmei
“Nebija sūdzību par pašsajūtu…” Anatolija Danilāna ģimenē piedzīvots vissmagākais zaudējums
Lasīt citas ziņas

O. Gailums: “Pēc rakstiem spriežot, liels patriots ir Voldemārs Krustiņš, tāpat Franks Gordons, kurš aizstāv mūsu tautu, par to viņam paldies. Vienmēr izlasu Egila Līcīša feļetonus un Andas Līces publicistiskās pārdomas. Bet, lasot pēdējo lappusi, esmu gandarīts, ka daudzu viedoklis pilnībā sakrīt ar manām domām.”

O. Gailums atklāj, ka jau gadiem ilgi balsojot tikai un vienīgi par Nacionālo apvienību. Dažnedažādas nebūšanas šaustījis savos satīriskajos dzejoļos, no kuriem vairākus publicējusi arī “Latvijas Avīze”. Tagad šī dzeja, kas atspoguļo divdesmit gados noieto ceļu, apkopota grāmatiņā, ko Onufrijs izdevis par saviem personīgajiem līdzekļiem.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.