Saņemties sērijai par trešo vietu ir sarežģīti, atzīst basketbola kluba “Ogre” kapteinis Rinalds Sirsniņš. 0

Ilmārs Stūriška, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 174
Vai rudenī tiks palielinātas pensijas? Saeimas deputāts par plānotajām izmaiņām pensiju aprēķinā
“Krievi mūs burtiski aprīs!” Ukraiņu komandieris skaidro iespējamās kara pauzes briesmas

Vakar Latvijas Basketbola līgas fināla pirmajā mačā “VEF Rīga” uzņēma “Ventspili”, bet bronzas sērija starp “Ogri” un “Latvijas Universitāti” sāksies šovakar. Ogrēnieši pusfināla piektajā mačā viesos ar 73:77 zaudēja ventspilniekiem, zaudējot sērijā ar 2:3, lai gan bija vadībā ar 2:1. “Nedrīkstējām atstāt visu uz piekto maču, bija jau izdarīti priekšdarbi, lai mājās pabeigtu sēriju.

Pietrūka pa drusciņai no visa – bija mikrotraumas, džekiem lielai daļai nav tādu izšķirošo spēļu pieredzes, arī trenerim (Uldim Švēdem) “play off” ir lielas ugunskristības, visu sēriju ļoti slikti metām soda metienus. Reti ir tā, ka zaudē spēli ar tādu pārsvaru atlēkušajās bumbās (48-31), bet šī diemžēl bija tā reize. Pirmajā puslaikā bija +11, žēl, ka neizdarījām lielāku spiedienu, varbūt varējām salauzt. Viņi iemeta tad, kad vajadzēja, ar agresīvu aizsardzību apturēja mūsu ātro spēli ar daudz metieniem,” “Latvijas Avīzei” saka Rinalds Sirsniņš.

“Emocionāli komandai šobrīd ir ļoti grūti, nav ko slēpt – visas kārtis likām uz finālu. Bet tas ir mūsu darbs atrast emocijas, spēku, lai sistos pret studentiem, jo viņi ceturtdaļfinālā pierādīja, ka ir vērā ņemams pretinieks. Nekādā ziņā nedrīkst nenovērtēt, būs atpūtušies, svaigi.”

36 gadus vecais Rinalds Sirsniņš šosezon Latvijas–Igaunijas līgā bija labākais piespēlētājs no latviešiem – vidēji sešas mačā, tāpat 9,3 gūti punkti. Viņš jau piekto sezonu pārstāv dzimtās pilsētas vienību un plāno, ka nākamā sezona “Ogres” sastāvā, visdrīzākais, būs pēdējā profesionālajā karjerā.