Slaidiņš: Ukraiņi likvidējuši divus “pretekļus” 178

Tiek ziņots, ka ukraiņi likvidējuši divus “pretekļus”, divus prokrieviskus aktīvistus, TV24 raidījumā “Aktuālais par karadarbību Ukrainā” stāsta NBS majors, Zemessardzes štāba virsnieks Jānis Slaidiņš.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
Kokteilis
Viņi dzīvo, lai piedzīvotu! 10 vārdu īpašnieki, kuros mīt nepiesātināms ceļotāja gars
TV24
“Esam baigās auzās iebraukuši ar šo!” Bērziņš par pensiju sistēmu Latvijā 105
Lasīt citas ziņas

Viens no viņiem ir bijušais Ukrainas Augstākās Radas deputāts I. Kiva, kurš nošauts ar diviem šāvieniem: viens raidīts krūtīs, otrs – kontrolšāviens galvā.

“2014. gadā viņš bija ļoti proukrainiski noskaņots. Ir materiāli, kur viņš aicina cīnīties par Ukrainu. Pēc tam kaut kas notika un viņš pilnībā pārmetās uz otru pusi,” stāsta Slaidiņš.

CITI ŠOBRĪD LASA

Krievijas informatīvā telpa ziņo, ka Kivas mājās atrasti slepeni dokumenti ar Krievijas bruņoto spēku dislokācijas vietām Dņepras kreisajā krastā. Krievi uztraucas, vai ukraiņi nav saņēmuši šos dokumentus.

“Tā ir Krievijas informatīvā telpa, grūti pateikt… Cik tur tā taisnība vai nē, bet ir arī viņa paziņojums plašsaziņas līdzekļos: ja viņu atradīs mirušu, tad tā nav pašnāvība, viņš ir noslepkavots. To viņš kādu laiku iepriekš bija ielicis,” turpina Slaidiņš.

Ukrainas Galvenā izlūkošanas pārvalde apstiprinājusi saistību ar I. Kivas nāvi. Turklāt ir parādījies saraksts ar galvenajiem Ukrainas nodevējiem, kam “jākrīt” nākošajiem – par to Jānis Slaidiņš sīkāk pastāstīs nākamajos raidījumos.

Kiva bija viens no redzamākajiem propagandistiem. NBS majors norāda, ka viņa nāve atstājusi dziļu iespaidu uz Krievijas sabiedrību.

Otrs likvidētais “preteklis” ir bijušais Luhanskas tautas republikas “Tautas padomes” deputāts O. Popovs, kura automašīna 6. decembrī tika uzpridzināta. Ukrainis, kurš arī sadarbojās ar okupācijas varu un veica kara noziegumus.

“Ja paskatās uz mašīnu, tur ļoti spēcīgs lādiņš ir bijis. Tur tāda laba frikadeļu zupa izskatās,” piebilst Slaidiņš.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.