Vai krievi savas bruņojuma rezerves var atjaunot piecu gadu laikā, lai uzbruktu, piemēram, Eiropai? 96

Vai krievi savas bruņojuma rezerves var atjaunot piecu gadu laikā, lai uzbruktu, piemēram, Eiropai? TV24 raidījumā “Aktuālais par karadarbību Ukrainā” skaidro NBS majors, Zemessardzes štāba virsnieks Jānis Slaidiņš.

Reklāma
Reklāma
VIDEO. Astrologa pareģojums: Ukrainas kara beigu laikam ir divi varianti 6
Pirmā partija ir klāt! Tūkstošiem lēto, Ķīnā ražoto, elektroauto ar milzu kuģi pietauvoti Eiropā 119
Ne uz priekšu, ne atpakaļ tīruma malā – palīdzīgu roku “ātrajiem” sniedz fiksi vietējie puiši: Personāls sūta jums sveicienus! 15
Lasīt citas ziņas

Viņš norāda, ka tas ir iespējams tikai miera apstākļos, taču šobrīd Krievija joprojām karo – viss, kas tiek saražots, tiek sūtīts uz fronti.

“Par ko mēs varam runāt, ja viņi meklē munīciju Ziemeļkorejā. Viņi meklē palīdzību Irānā,” viņš saka.

CITI ŠOBRĪD LASA

NBS majors akcentē, ka krievu militāro resursu patēriņš ir tik liels, ka uzkrāšana nav iespējama, jo viss uzreiz tiek dots uz fronti.

Slaidiņš arī netic, ka šobrīd varētu tikt noslēgts miers, jo par to nekas neliecina. Tāpat viņš uzskata, ka Krievijai nav tādu resursu, lai atvērtu otro fronti.

Jau vēstīts, ka Krievijas Valsts dome atbalstījusi rekordlielu militāro izdevumu palielināšanu, kas acīmredzami nepieciešami pret Ukrainu uzsāktā kara turpināšanai

Nākamajā gadā kopumā valsts tēriņu pieaugums paredzēts 20% apmērā, tiem sasniedzot 36,66 triljonus rubļu (370 miljardus eiro)

Gandrīz trešdaļu no šiem līdzekļiem jeb 10,8 triljonus rubļu (109 miljardi eiro) paredzēts atvēlēt Krievijas kara mašīnas finansēšanai, un tas ir par 68% vairāk nekā šogad.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
Viltus referendumi, viltus procedūras… Procesi Moldovā atgādina Krievijas-Ukrainas konflikta sākumu
TV24
Ukrainas militārais analītiķis: Baltijas valstu robežas noteikti jāpārveido par aizsardzības līniju
VIDEO. Amerikāniete nosauc lietas, kas viņu šokēja, pārceļoties uz Latviju, un uzskaita, ko amerikāņiem būtu jāmācās no mums
Kokteilis
Optiskās ilūzijas tests: pasakiet, ko pamanījāt pirmo, un uzziniet, kādu pirmo iespaidu par sevi radāt