Jānis Vitenbergs: Ministrijās ir stagnējoša atalgojuma sistēma 0

Atalgojuma sistēma ministrijās ir stagnējoša – tā TV24 raidījumā “Kartības rullis” izteicās bijušais ekonomikas ministrs Jānis Vitenbergs.

Kokteilis
Lielais horoskops februārim visām zodiaka zīmēm: kāds iemīlēsies, bet kādu citu gaida papildu ienākumi
Viņš to nekad neatzīs: žurnālists nācis uz pēdām Putina mazajam noslēpumam, kas daudz ko izskaidro
“Šādai produkcijai jāatrodas miskastē!” Vīrietis sašutis par veikalā redzēto – vai šādas preces nebūtu jāatdod par velti?
Lasīt citas ziņas

“Ja tu 10 gadus nāc uz ministriju un pelni vienu summu, tad tu neesi diez ko motivēts bieži vien,” viņš norāda, paužot cerību, ka nākamais piedāvājums par atalgojuma sistēmu būs motivējošāks.

Tāpat viņš skaidro, ka visu procesu virpulī, kas notika ar viņa iepriekšējo politisko partiju (KPV LV, no kuras saraksta viņš tika ievēlēts Saeimā – red.), viņš pieņēma lēmumu kļūt par ekonomikas ministru, kaut gan no viņa puses stabilāk un lielāka drošība būtu bijusi nostrādāt Saeimā līdz valdības beigām.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Ja mana pārliecība bija izvidojusies tāda, kāda bija, un arī no Nacionālās apvienības (NA) bija interese par mani kā jaunu politiķi, tad, saskanot abām šīm vērtībām, es pieņēmu lēmumu – es zaudēju savu amatu, bet tad NA virzīja mani kā sava amata kandidātu, kas ir liels cieņas apliecinājums un uzticība no NA,” bijušais ekonomikas ministrs atzīmē.

Viņš arī stāsta, ka jau no pirmās dienas savā amatā viņš pieaicināja uzņēmēju pārstāvošās organizācijas, jo muļķīgākais būtu uzskatīt, ka viņš pats visu zin un var, piebilstot, ka tā bija viņa paša, ne partijas izvēle.

SAISTĪTIE RAKSTI