Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls.
Foto: Zane Bitere/LETA

Jāņu dienā debesis pakāpeniski skaidrosies. Vai gaidāms arī lietus? 2

Jāņu dienā debesis pakāpeniski skaidrosies, bet dažviet uzlīs, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķu prognozes.

Veselam
Lūk, kā izskatās nekopta sieviete: 7 pazīmes, kas par to liecina
Kokteilis
Gatavojies laimes pieplūdumam! Šīs trīs zodiaka zīmes Ziemassvētkos piemeklēs īsts brīnums 1
Kokteilis
Tikai šīs četras zodiaka zīmes mirdzēs visu 2026. gadu: kas tās sagaida
Lasīt citas ziņas

Lai gan rīts iesāksies pelēcīgs, sākot no valsts ziemeļu daļas, debesis pakāpeniski skaidrosies un uzspīdēs saule. Dažviet, galvenokārt valsts austrumu daļā, vēl sagaidāms īslaicīgs lietus. Saglabāsies lēns vējš, un gaiss iesils līdz +19…+24 grādiem.

Rīgā svētku pirmdiena iesāksies mākoņaina, taču jau pēcpusdienā mākoņi sāks izklīst, un diena aizritēs bez būtiskiem nokrišņiem. Pūtīs lēns vējš, un termometra stabiņš pakāpsies līdz +21…+22 grādu atzīmei.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.