Foto-LETA

Jaunais gads sācies ar nelielu sniegu 0

Pievieno LA.LV

Gada pirmās dienas rītā Latvijas centrālajā un austrumu daļā ir mākoņainas debesis un krīt neliels sniegs, liecina meteoroloģiskā informācija.

Patiesība nākusi klajā: Marks Rite paver priekškaru vienam no Eiropas noslēpumiem par karu Ukrainā
Veselam
Brīdinājuma pazīmes: ārsti identificējuši 4 miega problēmas, kas var liecināt par demences attīstību
Situācija kļūst nopietna: ASV ir nobažījušās, ka Krievijas kampaņa pret Baltijas valstīm varētu pāraugt kaut kā lielākā
Lasīt citas ziņas

Kurzemē vēl skaidras debesis, tāpēc šeit ir zemākā gaisa temperatūra: -9..-14 grādu. Pārējā valstī termometri rāda -7..-11 grādu.

Pūš lēns līdz mērens austrumu, dienvidaustrumu vējš, Kolkā brāzmās līdz 13 metriem sekundē.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ceturtdienas pēcpusdienā sākās magnētiskā vētra, kas turpinās arī piektdienas rītā. Gan Vecgada vakarā, gan Jaungada naktī Latvijā novērota ziemeļblāzma.

Rīgā apmācies laiks, brīžiem sīki snieg, pūš lēns austrumu, dienvidaustrumu vējš. Gaisa temperatūra -7..-8 grādi.

Maksimālā gaisa temperatūra ceturtdien Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra novērojumu tīklā bija no -3,5 grādiem Rucavā līdz -12,6 grādiem Dobelē.

31.decembra augstākā gaisa temperatūra Eiropā bija +24..+25 grādi Spānijas dienvidu piekrastē. Zemākā gaisa temperatūra naktī uz piektdienu -23 grādi augstākajos Rumānijas kalnos un -36 grādi Krievijas Eiropas daļas dienvidaustrumos.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.