Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto – Shutterstock

Jaunjelgavā “uzlec” maksa par ūdeni un kanalizāciju 1

Pievieno LA.LV

Ar 1.novembri ievērojami augs ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumu tarifi Jaunjelgavā, lēmusi Jaunjelgavas novada dome.

Veselam
5 populāri ēdieni, no kuriem mediķi iesaka uzmanīties: tie var palielināt trombu risku
Lielākā daļa to nezina! 15 populārākās sieviešu kļūdas seksā
Tramps demonstrē spēku: ASV nosūta Putinam nepārprotamu brīdinājumu 30
Lasīt citas ziņas

Pašlaik par ūdens kubikmetru iedzīvotāji maksā vienu eiro, neieskaitot pievienotās vērtības nodokli, bet no novembra maksa augs par 55%, sasniedzot 1,55 eiro par kubikmetru.

Kanalizācijas pakalpojuma tarifa pieaugums gaidāms mazāks, sasniedzot 37%. Proti, tas būs 1,51 eiro par kubikmetru tagadējo 1,51 eiro vietā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Maksas paaugstināšana par pakalpojumiem esot nepieciešama, jo spēkā esošais tarifs nesedz pakalpojuma sniegšanas izmaksas. Ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumu saņēmēji par tarifu izmaiņām tiks brīdināti rakstiski.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.