Jēkabpilī par laupīšanu aiztur divus pusaudžus 1

Pievieno LA.LV

Valsts policijas Jēkabpils iecirkņa policijas darbinieki aizdomās par laupīšanu Jēkabpilī šī gada 3.janvārī aizturējuši divus jauniešus, portālu “LA.lv” informēja VP Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Ieva Sietniece.

Patiesība nākusi klajā: Marks Rite paver priekškaru vienam no Eiropas noslēpumiem par karu Ukrainā
Veselam
Brīdinājuma pazīmes: ārsti identificējuši 4 miega problēmas, kas var liecināt par demences attīstību
Situācija kļūst nopietna: ASV ir nobažījušās, ka Krievijas kampaņa pret Baltijas valstīm varētu pāraugt kaut kā lielākā
Lasīt citas ziņas

Šī gada 3.janvārī divi jaunieši iegāja dzīvoklī Jēkabpilī un, pielietojot vardarbību pret 1977.gadā dzimušo sievieti un 1970.gadā dzimušo vīrieti, nolaupīja 50 eiro.

Kriminālpolicijas darbinieki aizturēja 1995.un 1996.gadā dzimušos, kuri ir Jēkabpils iedzīvotāji un jau agrāk bijuši policijas redzeslokā. 1995.gadā dzimušais jau pagājušajā gada nogalē bija stājies tiesas priekšā par vairāku zādzību izdarīšanu, tiesa piemēroja nosacītu sodu, tāpat arī 1996.gadā dzimušajam jaunietim aizpagājušā gadā tiesāts par laupīšanām un tiesa piemērojusi nosacītu sodu. Abiem jauniešiem ar tiesas lēmumu piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

CITI ŠOBRĪD LASA

Izmeklēšanas laikā tiks pārbaudīts, vai abi jaunieši nav saistīti citu noziedzīgo nodarījumu izdarīšanā.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.