Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
FOTO: Timurs Subhankulovs

Jēkabpils novadā no šķeldas transportiera atbrīvots miris cilvēks 5

Jēkabpils novadā ceturtdien no šķeldas transportiera atbrīvots cilvēks, kuram mediķi konstatējuši nāvi, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Kļūdas, kas var maksāt ļoti dārgi! 14 lietas, ko nekad nedarīt, ja dzīvo viens
Kokteilis
Katram dzīvokļa vai mājas numuram līdzi nāk sava aura un “liktenis”. Noskaidro savējo!
VIDEO. Šausmu brīdis trasē: 19 gadus vecs olimpiskais favorīts paliek nekustīgs pēc smaga kritiena
Lasīt citas ziņas

Detalizētāku informāciju par šī cilvēka nāves apstākļiem VUGD nesniedza.

Aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 42 izsaukumus – desmit uz ugunsgrēku dzēšanu, 22 uz glābšanas darbiem, bet desmit izsaukumi bija maldinājumi.

CITI ŠOBRĪD LASA

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama arī Duntes ielā Rīgā, kur no tramvaja sliedēm bija jānoceļ avarējusi vieglā automašīna, kā arī Viskaļu ielā Jelgavā, kur servisa telpās bija konstatēta gāzes noplūde no vieglās automašīnas gāzes iekārtas – ugunsdzēsēji demontēja iekārtu un novērsa noplūdi.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.