Foto: Dabas aizsardzības pārvaldes arhīvs

Jēkabpils pusē glābēji palīdz no purva izkļūt četriem cilvēkiem 0

Pievieno LA.LV

Vakar Jēkabpils novada Ābeļu pagastā glābēji palīdzējuši no purva izkļūt četriem cilvēkiem, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Palkavniece.

Mājas
Daudzi tās uzskata par krāmiem… Šīs 20 vecās lietas jūsu mājās var būt vērtas veselu bagātību 11
9 “vecmodīgi” astoņdesmito gadu bērnu hobiji, kas pēkšņi atkal kļuvuši stilīgi
Izcērt mežus, ved karavīrus un būvē kazarmas: jaunākie satelītattēli parāda, ko Putins dara pie Baltijas robežas 140
Lasīt citas ziņas

Vakar ap plkst.15 glābēji tika izsaukti uz Ābeļu pagastu, kur četri cilvēki bija apmaldījušies purvā. Notikuma vietā, izmantojot automašīnas skaņas signālu un uzturot telefona sarunu ar cilvēkiem, viņiem tika norādīts pareizais virziens izejai no purva.

Dienests aicina iedzīvotājus, dodoties mežā vai purvā, neaizmirst par drošību. “Ja esat apmaldījies purvā, meklējot atpakaļceļu, rūpīgi pārbaudiet ik vietu, kur plānojat spert soli un vislabāk to ir darīt ar garāka koka palīdzību. Ja tomēr iekrītat purvā vai akacī, tad tikai mierīgas un apdomātas darbības palīdzēs izglābties,” uzsvēra Palkavniece.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 56 izsaukumus, no kuriem 28 bija uz ugunsgrēku dzēšanu, 14 – uz glābšanas darbiem, bet 14 izsaukumi novērtēti kā maldinājumi.

Savukārt uz ceļiem pagājušajā diennaktī valstī reģistrēti 86 ceļu satiksmes negadījumi. Tajos cietuši desmit cilvēku. Kopumā ceļu satiksmes jomā sastādīti 523 administratīvo pārkāpumu protokoli, tajā skaitā 238 par ātruma pārsniegšanu un 17 par braukšanu alkohola reibumā, informē Valsts policija.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.