Jekimovs gūst vārtus Somijas čempionāta mačā 0

Pievieno LA.LV

Ar vārtu guvumu Somijas augstākās hokeja līgas – “SM-liiga” – čempionāta mačā otrdien izcēlās Latvijas uzbrucējs Roberts Jekimovs, tomēr viņa pārstāvētā Lāpenrantas “SaiPa” komanda izbraukumā ar rezultātu 3:4 (3:2, 0:0, 0:1, 0:1) pagarinājumā zaudēja Tamperes “Ilves” vienībai.

Veselam
Kardiologs nosaucis dzērienu, no kura vajadzētu atteikties ikvienam – tas var nopietni kaitēt sirdij
Dārzs
Dārzā burtiski ņudzēs ērces – no kāda populāra košumkrūma labāk atteikties?
Kadirovs ievelk asti starp kājām un pamatīgi nodod krievus
Lasīt citas ziņas

Jekimovs vārtus guva jau spēles otrajā minūtē, atklājot rezultātu.

Uzvaru “Ilves” komanda nodrošināja pagarinājuma otrajā minūtē, kad precīzs bija Ville Korhonens.

CITI ŠOBRĪD LASA

Jekimovs laukumā pavadīja 14 minūtes un 32 sekundes, veicot divus metienus pa vārtiem un cīņu noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šosezon aizvadītajās astoņās spēlēs Jekimovs guvis piecus vārtus un veicis vienu rezultatīvu piespēli, esot starp vienības rezultatīvākajiem spēlētājiem.

Čempionāta kopvērtējumā “SaiPa” komanda ar 16 punktiem astoņos mačos ieņem trešo vietu, bet līderpozīcijā ar 22 punktiem pašlaik atrodas Jiveskiles JYP vienība.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.