Foto-LETA

Jelgavā 82 gadus veca autovadītāja notriec divas meitenes 0

Jelgavā autovadītāja, veicot pagriezienu, uzbraukusi divām meitenēm, aģentūra BNS uzzināja Valsts policijā.

Kļūdas, kas var maksāt ļoti dārgi! 14 lietas, ko nekad nedarīt, ja dzīvo viens
VIDEO. Šausmu brīdis trasē: 19 gadus vecs olimpiskais favorīts paliek nekustīgs pēc smaga kritiena
Kokteilis
Katram dzīvokļa vai mājas numuram līdzi nāk sava aura un “liktenis”. Noskaidro savējo!
Lasīt citas ziņas

Mātera un Lielās ielas krustojumā 1933.gadā dzimusi sieviete ar “VW Caddy” markas automašīnu nogriezās pa kreisi un uzbrauca divām gājējām, kuras šķērsoja Lielo ielu. Sadursmes rezultātā cieta 1997.gadā un 2000.gadā dzimušas meitenes. Abas cietušās nogādātas slimnīcā.

Arī Rīgā satiksmes negadījumā cietusi gājēja. Stadiona ielā pagaidām nenoskaidrots vadītājs uzbrauca gājējai – 1958.gadā dzimušai sievietei, kura nogādāta slimnīcā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Policija informē, ka ceturtdien Daugavpils novadā, Līksnas pagastā, 1992.gadā dzimis vīrietis ar “Audi A6 Avant” markas auto nobrauca no braucamās daļas. Vadītājs nogādāts slimnīcā.

Rīgā, Brīvības ielā 1980.gadā dzimis vīrietis krita ar mopēdu “Gilera” un ar traumām tika nogādāts ārstniecības iestādē.

Ceturtdien satiksmes negadījumos cietuši 10 cilvēki, no kuriem četri bija gājēji.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.