Atslēgu saišķis.
Atslēgu saišķis.
Atslēgu saišķis.

Jelgavā izglābj pagrabā iespundētus vīriešus 0

Pievieno LA.LV

Vakar no kāda pagraba Jelgavā izglābti divi tajā iespundēti iereibuši vīrieši, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Prevencijas un sabiedrības informēšanas
nodaļas vecākā speciāliste Ilze Dāme Birziņa.

NASA satelīti uz Zemes fiksējuši netipiskus procesus, kas notiek tieši naktīs
Patiesība nākusi klajā: Marks Rite paver priekškaru vienam no Eiropas noslēpumiem par karu Ukrainā
Situācija kļūst nopietna: ASV ir nobažījušās, ka Krievijas kampaņa pret Baltijas valstīm varētu pāraugt kaut kā lielākā
Lasīt citas ziņas

Pagrabs Zemgales prospektā atvērts ar atslēgām, ko iedevuši kaimiņi. Izglābtie nodoti Pašvaldības policijai.

Policijas juriste Aira Dimpere skaidroja, ka izglābtie 32 un 37 gadus vecie vīrieši bija iereibuši. Viņi esot iegājuši pagrabtelpā, bet kāds aizslēdzis pagraba durvis.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pēc personas datu pārbaudes viens no iereibušajiem, kurš spēja patstāvīgi pārvietoties, devās prom. Savukārt otrais vīrietis neorientējās apkārtējā vidē, nespēja nosaukt savus datus un dzīvesvietas adresi, tāpēc ievietots atskurbtuvē.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.