Publicitātes foto

Jelgavā nozaga lapu pūtēju un tagad sēž cietumā 5

Zemgales rajona tiesa vīrietim par lapu pūtēja zādzību 219 eiro vērtībā piespriedusi trīs mēnešus ilgu cietumsodu, izriet no publiski pieejamā anonimizētā tiesas sprieduma.

Reklāma
Reklāma
7 lietas, ko gudri cilvēki par sevi nekad nesaka 20
Dārgāk nekā Šveicē, Vācijā vai Dānijā. Vietnē, kas analizē dzīves dārdzību, norādīts, ka Latvijā komunālie pakalpojumi ir otrie dārgākie pasaulē
Kokteilis
“Tā ir visprastākā lielummānija un cinisms!” Grupas “Līvi” dibinātājs beidzot skaļi paudis savu viedokli par grupas pašreizējām darbībām
Lasīt citas ziņas

26.oktobrī ap plkst.12.20 kāda sieviete, izmantojot lapu pūtēju “Echopb-251”, uzkopa teritoriju pie daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas Jelgavā. Kamēr viņa uz īsu brīdi nolika lapu pūtēju malā un turpināja darbu ar grābekli un ķerru, vīrietis izmantoja izdevību un nozaga bez uzraudzības atstāto ierīci.

Sieviete ievēroja iespējamo vainīgo vīrieti, nekavējoties sazinājās ar likumsargiem, un ziņoja par zādzību. Vīrietis tajā pašā dienā tika aizturēts, bet lapu pūtējs tika nodots tā likumīgajai īpašniecei.

CITI ŠOBRĪD LASA

Zādzības rezultātā cietušajai tika nodarīts materiālais zaudējums 219 eiro apmērā. Ar savām darbībām apsūdzētais izdarīja noziedzīgu nodarījumu, kas paredzēts krimināllikuma 180.panta pirmajā daļā.

1969.gadā dzimušais vīrietis jau agrāk bija nonācis policijas redzeslokā par līdzīga rakstura noziegumu izdarīšanu. Vīrietis savu vainu pilnībā atzina.

Pamatojoties uz šo, tiesa nosprieda atzīt personu par vainīgu un sodīt viņu ar īslaicīgu brīvības atņemšanu uz trīs mēnešiem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.