Jemenas piekrastē raķete trāpījusi ASV kuģim 89

 Jemenas piekrastē pirmdien raķete trāpījusi ASV piederošam kuģim, pavēstīja Lielbritānijas drošības aģentūra un kuģošanas risku uzņēmums.

Reklāma
Reklāma
10 apetīti nomācoši produkti, kas jāēd katru dienu 23
Kokteilis
FOTO. Mākslīgais intelekts nosauc 10 pasaules pievilcīgākos vīriešus. Starp tiem – pretrunīgi vērtēts Latvijas politiķis 100
RAKSTA REDAKTORS
“Darbinieki aizraujas ar iebiedēšanu. Jūtu pazemošanu un pārākuma sajūtu.” Krīzes centrā esošās Līnas dienasgrāmata ar pozitīvu pavērsienu 1
Lasīt citas ziņas

“Kuģim no augšas trāpīja raķete”, teikts Apvienotās Karalistes Jūras tirdzniecības operāciju paziņojumā, tuvākas detaļas nesniedzot.

Ugunsgrēks izraisījās uz ASV piederoša balkera, kas kuģo zem Māršalu salu karoga, norādīja britu kuģošanas risku uzņēmumus “Ambrey”.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kuģis joprojām ir peldspējīgs, un nav ziņu, ka būtu ievainotie, norādīja “Ambrey”.

Uzņēmums uzskata, ka uzbrukums bija vērsts pret ASV interesēm, atbildot uz ASV armijas triecienu Jemenas hutiešu nemiernieku pozīcijām.

Kuģis nav saistīts ar Izraēlu, norādīja “Ambrey”.

ASV un Lielbritānijas bruņotie spēki piektdien daudzviet Jemenā veica triecienus desmitiem ar hutiešu nemierniekiem saistītu mērķu.

Hutieši Sarkanajā jūrā un Bābelmandeba šaurumā pēdējo mēnešu laikā veikuši vairākus triecienus ar raķetēm un droniem tirdzniecības kuģiem.

Nemiernieki skaidro, ka uzbrūk kuģiem, kas dodas uz Izraēlu, un pieprasa, lai Izraēla izbeidz karu Gazas joslā.

Hutiešu uzbrukumu dēļ daudzas lielās kuģniecības atteikušās no kuģošanas Sarkanajā jūrā un savus kuģus novirzījušas uz citiem maršrutiem.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.