Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto
Foto: Ieva Čīka/LETA

Jūras spēki palīdz glābt cietušo Norvēģijā 0

10.maijā, plkst.15.15 Jūras spēku Krasta apsardzes dienesta Jūras meklēšanas un glābšanas koordinācijas centrs (MRCC Rīga) saņēma informāciju no Norvēģijas Apvienotā glābšanas koordinācijas centra (JRCC Norway) par to, ka Norvēģijā Latvijas pilsonis ar nepietiekamām angļu un norvēģu valodas zināšanām lūdz palīdzību viņa atrašanai un nogādāšanai drošībā.

Kokteilis
Šīs 5 horoskopa zīmes ir vislielākās intrigu vērpējas un svēti tic sazvērestībām
TV24
“Cik ilgi mēs ļausim mūsu augstskolām, sēžot zem NATO lietussarga, šādā veidā pelnīt?” Bērziņš norāda uz bezjēdzībām valstī
RAKSTA REDAKTORS
“Ļoti negodīgi ir sadalīts valsts ģimenes pabalsts – ar ko divi bērni atšķiras no viena?” mamma Māra izgaismo pretrunu likumos
Lasīt citas ziņas

Kā informēja Jūras spēku sabiedrisko attiecību speciāliste Līva Veita MRCC Rīga sniedza atbalstu, pildot informācijas starpnieka lomu starp cietušo un Norvēģijas glābšanas centru.

Pēc tam, kad MRCC Rīga bija precizējis cietušā Latvijas mobilo sakaru tīkla numura atrašanās vietu, Norvēģijas glābšanas centrs uz notikuma vietu nosūtīja glābšanas vienības un helikopteru.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ņemot vērā, ka nelaimes gadījums notika uz sauszemes un kalnos, MRCC Rīga pieņēma lēmumu šo lietu tālākai koordinācijai nodot Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam.

Pateicoties dienestu sadarbībai, cietušais Latvijas pilsonis tika atrasts un nogādāts medicīnas iestādē.

Cietušais Norvēģijas ciematā Ballstad izgājis no mājām un devies kalnos, kur paslīdējis un savainojies, tādēļ paša spēkiem nav varējis nokāpt no kalna. Kalnu kāpšanas aprīkojumu cietušais nav izmantojis.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.