Juta Strīķe.
Juta Strīķe.
Foto: LETA/Evija Trifanova

Juridisko komisiju vadīs Strīķe; amatu zaudē Gobzems 0

Pievieno LA.LV

Saeimas Juridisko komisiju turpmāk vadīs deputāte Juta Strīķe (JKP), bet komisijas priekšsēdētāja vietnieka amatu zaudējis Aldis Gobzems (KPV LV).

Andris Kulbergs: Latvija pieļāvusi fatālu kļūdu, bet atkāpšanās ceļa vairs nav
Kokteilis
Vienreiz sāpināsi, atcerēsies visu mūžu: nosauktas zodiaka zīmes, kuras neprot piedot
Kokteilis
Pēc postošā ugunsgrēka beidzot ir skaidrs, kas notiks ar Mika Galvanovska bāru 16
Lasīt citas ziņas

Juridiskās komisijas sekretārs, deputāts Valērijs Agešins (S) aģentūrai LETA pastāstīja, ka līdzšinējais komisijas priekšsēdētājs Jānis Bordāns, kurš uz tieslietu ministra pienākumu pildīšanas laiku noliks deputāta mandātu, mudinājis pārvēlēt komisijas priekšsēdētāju. Koalīcijas deputāti atbalstīja Strīķes apstiprināšanu šajā amatā.

Tāpat komisijas sēdē no priekšsēdētāja biedra amata atcelts deputāts Aldis Gobzems (KPV LV), kurš neatbalstīja Krišjāņa Kariņa (JV) veidoto valdību. Ar balsu vairākumu komisijas vadītāja vietnieka amatā apstiprināts Ritvars Jansons (VL-TB/LNNK).

CITI ŠOBRĪD LASA

Savukārt pārvēlēt komisijas sekretāru neviens nav rosinājis.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.