Foto: Pexels

Kā nosūtīt ziedus mammai, paliekot mājās? 0

Tuvojoties Māmiņdienai, brīvprātīgo biedrība “Paliec mājās” piedāvā iespēju attālināti iepriecināt savu mammu, vecmāmiņu vai krustmāti ikvienam, kurš ārkārtas stāvokļa dēļ to nevar izdarīt klātienē. Pieteikumus, sadarbojoties ar vietējiem Latvijas ziedu audzētājiem, biedrības pārstāvji aicina veikt līdz piektdienas, 8. maija, vakaram.

Reklāma
Reklāma
10 apetīti nomācoši produkti, kas jāēd katru dienu 23
Kokteilis
FOTO. Mākslīgais intelekts nosauc 10 pasaules pievilcīgākos vīriešus. Starp tiem – pretrunīgi vērtēts Latvijas politiķis 100
Čūska aptur neapturamo Japānas ātrgaitas vilcienu
Lasīt citas ziņas

“Brīvprātīgo palīdzības kustība #paliecmājās ir izveidota, lai veicinātu cilvēku savstarpējo sadarbību pandēmijas izraisītās krīzes laikā un arī pēc tam, atbalstot tos, kam tas vajadzīgs visvairāk. Šobrīd valstī noteikto ierobežojumu dēļ daudziem nav iespēju personīgi apsveikt savu mammu Māmiņdienā, tāpēc vēlamies visas Latvijas iedzīvotājiem palīdzēt šajā situācijā, vienlaikus atbalstot arī vietējos puķu audzētājus,” stāsta biedrības vadītājs Mārtiņš Zeps.

Tāpat ziedus iespējams nosūtīt arī sociālās aprūpes centros mītošajām seniorēm trīs Latvijas pansionātos – Rūjienas Senioru mājā, Ozolnieku novada pašvaldības sociālās aprūpes centrā “Zemgale” un Gatartas pansionātā Raunas novadā. “Pansionātos jau teju divus mēnešus ir spēkā iemītnieku apciemošanas aizliegums, tāpēc, rūpīgi ievērojot Ministru Kabineta noteikumus, vēlamies iepriecināt vientuļās seniores, kurām nav iespēju šajos svētkos satikt savus tuviniekus, tāpēc aicinām ikdienu izdarīt labu darbu, nosūtot ziedus arī viņiem,” aicina Zeps.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ziedu pušķi iespējams pasūtīt mājas lapā un tā cena ir 7 eiro. Par ziedu nosūtīšanu parūpēsies biedrības “Paliec mājās” brīvprātīgie, nodrošinot bezkontakta piegādi.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.