Kačers un Mūra oficiāli izšķiras
 0

Vairāk gadu pēc šķiršanās no aktrises Demijas Mūras Eštons Kačers parakstījis šķiršanās dokumentus. Mūra par šķiršanos paziņoja jau pērnajā novembrī, kad viņa atklāja, ka vīrs viņu krāpis ar kādu 22 gadus vecu meiteni.

Reklāma
Reklāma
RAKSTA REDAKTORS
“Sludinājumā minētais atalgojums bija 3100 eiro…” darbinieks neizpratnē par sludinājumā minēto un reālo atalgojumu
Kokteilis
tava zodiaka zīme uzvedas pēc trešās vīna glāzes iztukšošanas? Dvīņiem iestājas uzplaukums, bet Svari pārvēršas par diplomātiem
Tas sāksies 6. jūlijā un ilgs 30 dienas pēc kārtas: Eiropā gaidāmi laikapstākļu pavērsieni un anomālijas
Lasīt citas ziņas

Gandrīz gadu tiesā netika iesniegti nekādi šķiršanās dokumeni, bulvārpresei liekot izteikt minējumus, ka pāris strīdas par naudas jautājumiem vai varbūt nemaz nav precējušies. Tagad šiem minējumiem darīts gals.

 

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.