Tērbatas iela
Tērbatas iela
Foto: Mikus Kovalevskis

“Urban Yoga”, gadatirdziņi un “Satori” diskusijas – kādi interesanti pasākumi nedēļas nogalē notiks Tērbatas ielā? 1

No piektdienas vakara Tērbatas ielā un Vidzemes tirgū varēs izbaudīt dažādas aktivitātes, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
FOTO. Daži no viņiem pat neprecēti! Šī gada 10 iekārojamākie Latvijas vīrieši MI skatījumā
Kokteilis
Emocijzīmes, kas bieži tiek pārprastas: tās nozīmē kaut ko pavisam citu, nekā domājat 31
Baltijas valstis paziņojušas Krievijai un Baltkrievijai, ka izstājas no Maskavas kontrolētā elektrotīkla: “Mēs demontēsim pēdējos fiziskos savienojumus” 16
Lasīt citas ziņas

Piektdien no plkst.20 Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskolas pagalmā norisināsies Tērbatas vasaras ielas prāta spēļu turnīrs, bet pie Tērbatas ielas 15/17 no plkst.18 līdz 22 muzikālo pavadījumu nodrošinās “Biit Me Riga” plašu veikals ar dīdžeju “Lee Chapman” (UK) un “Judzhen” (Rahbarber) piedalīšanos.

No plkst.16 līdz 20, kā arī svētdien no plkst.11 līdz 16 blakus Natālijas Draudziņas vidusskolai ikvienam būs iespēja reģistrēt CSDD savu velosipēdu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Savukārt sestdien, 1.augustā, no plkst.8.30 līdz 9.45 norisināsies “Urban Yoga” nodarbība pie Natālijas Draudziņas vidusskolas.

No plkst.9 līdz 15 Tērbatas ielas posmā starp Dzirnavu un Blaumaņa ielu būs Lauku labumu tirdziņš, kura norises laikā pie Tērbatas ielas 15/17 muzikālo pavadījumu nodrošinās vēlais rīta raidījums “Shake Shooka”.

Plkst.17 Natālijas Draudziņas vidusskolas pagalmā notiks “Satori” organizēta diskusija par to, vai pilsēta ir bērnu augšanai un attīstībai labvēlīga vieta.

Vidzemes tirgus teritorijā no plkst.12 mazākos dalībniekus iepriecinās muzikālā programma bērniem “Mazais un Lielais”. Plkst.13 Vidzemes tirgū uzstāsies radošā grupa “Pārsteigumu Karuselis”.

Svētdien, 2.augustā, Vidzemes tirgū uzstāsies Dace Kravale muzikālā bērnu programmā “Dziedam kopā ar Daci” un notiks muzikāla lielo leļļu programma bērniem “Zaķu lielais našķu galds”.

Stipra lietus gadījumā pasākumi pie Natālijas Draudziņas vidusskolas un tās pagalmā tiks atcelti.

Pašvaldība aicina būt atbildīgiem, ievērot divu metru distanci un nedrūzmēties.

Piedaloties pasākumos, Rīgas pašvaldība aicina iedzīvotājus būt atbildīgiem un parūpēties par savu drošību – izmantot lietotni “Apturi Covid”, ievērot divu metru distanci un nedoties tajās vietās, kur veidojas sablīvējums.

Iedzīvotāji ir aicināti regulāri mazgāt rokas un izmantot pie saulessargiem izvietotos dezinfekcijas līdzekļus.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.