Foto no notikuma vietas. RPP

Kāds Imantas trokšņotājs policistus sagaida ar ieroci rokās 0

Imantā kāda daudzdzīvokļu nama iemītnieki Rīgas pašvaldības policijai ziņojuši, ka viens no kaimiņiem traucē naktsmieru. Kaimiņš vēlajā nakts stundā esot uzgriezis pārāk skaļi televizoru.

Kokteilis
2026. gada upuri: šīs zodiaka zīmes saņems skarbu mācību no likteņa
Eiropa ir brīdināta! Krievijas “Pastardienas radio” pārraida 15 šifrētus ziņojumus; pieminēta arī Latvija 90
“Tagad vēl jo vairāk nebrauksim!” No jaunā gada mainīsies Jūrmalas iebraukšanas nodevas apmērs
Lasīt citas ziņas

Ierodoties notikuma vietā, norādītā dzīvokļa durvis atvēra kāds pusmūža vīrietis, kurš bija ģērbies T-kreklā un apakšbiksēs, savukārt rokās turēja gāzes ieroci. Trokšņotājs, ieraugot policistus, ieroci uzreiz nolika uz priekšnama galdiņa. Pēc tam uzvilka bikses un paskaidroja, ka ieroci esot paņēmis tikai pašaizsardzībai.

Trokšņotājs jau bija pagriezis klusāk televizoru un solīja turpmāk nakts stundās piedomāt arī par kaimiņu labsajūtu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pārbaudot ieroča datus, noskaidrots, ka tas nav reģistrēts likumā noteiktajā kārtībā. Uz notikuma vietu izsaukti Valsts policijas darbinieki, kuri pārņēma darbu notikuma vietā.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.