Foto: Unsplash

TESTS: Kādu dzīvi sola tavs dvēseles skaitlis? 0

Šis tests ļaus jums noskaidrot savas garīgās attīstības pakāpi, proti – savas dvēseles briedumu. Vai tā ir pavisam jauna, vai jau pieredzējusi? Vai tai vēl jāizzina šī sarežģītā pasaule, vai arī tā nākusi ar īpašu misiju dot pasaulei ko jaunu, vēl nepieredzētu? Un kādu likteni jums pašam sola jūsu dvēseles skaitlis?

KO
kokteilis.lv
Kokteilis
“Ja nav tevis, nav arī manis…” – juriste un deputāte Ieva Brante piedzīvo kārtējo smago zaudējumu 93
16 stundas
VS
Viesturs Sprūde
Ziņas
Tiesa lauza galvu, vai un kā sodīt 84 gadus veco kolekcionāru, kura pagrabā Heikendorfā atrada Otrā pasaules kara ieroču arsenālu 43
17 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
“Tas, kas tur nāk laukā, tie ir murgi!” Pēteris Apinis par Veselības ministriju 118
11 stundas
Lasīt citas ziņas

Kā ikvienā numeroloģiskā testā, jums vispirms jāsaskaita savi dzimšanas dienas dati, piemēram: 1972. gada 6. aprīlis tiek izteikts vienādojumā 1+9+7+2+6+4=29. Vai, piemēram, 1976. gada 10. oktobris: 1+9+7+6+10+10=43. Pievērsiet uzmanību: gada cipari tiek saskaitīti katrs atsevišķi, kamēr datums un mēnesis netiek dalīti – ja tajos ir divi cipari, tie jāpieskaita kā viens skaitlis.

Rezultātā jums jāiegūst skaitlis, kas nav lielāks par 59 (ja ir lielāks, saskaitiet visas sastāvdaļas vēlreiz). Iegūtais vien- vai divciparu skaitlis arī norāda uz jūsu dvēseles likteni, slēptajiem spēkiem, kuri ietekmē jūsu dzīvi.

No 1 līdz 9

CITI ŠOBRĪD LASA

Jūsu dvēsele ir tik jauna, ka tai nav nekādu karmisko uzdevumu, izņemot tos, kurus nosaka dzimta. Šī līmeņa cilvēkiem netiek uzstādīti nekādi mērķi, netiek prasīta pašattīstība, darīt var visu, ko vien sirds vēlas. Vienīgais noteikums: jārīkojas saskaņā ar sirdsapziņu!

No 10 līdz 19

Pirmais līmenis – jums pamatuzmanība jāvelta pašattīstībai, gribas attīstīšanai, ķermeņa un gara pilnveidošanai. Jūs gaida zemes darbi, garīgās matērijas vēl nav domātas jums.

No 20 līdz 29

Otrais līmenis. Cilvēks, kura dvēsele ir šajā līmenī, atstrādā savu iepriekšējās dzīves zemes karmu, balstoties savu senču pieredzē. Mācieties attīstīt intuīciju, virzīt savu zemapziņu.

No 30 līdz 39

Trešā līmeņa cilvēki spēj ietekmēt apkārtējo apziņu. Jūsu uzdevums: iemācīt apkārtējiem filosofisku skatījumu uz pasauli, uz esamības pamatiem. Lai to paveiktu, jums pašam ļoti daudz jāmācās.

No 40 līdz 49

Augstākais apziņas līmenis. Šajā līmenī dzimst intelektuāļi, filozofi, skolotāji, kuriem jācenšas izprast esamības augstāko jēgu, pasaules esamības pamatus. Jūsu mērķis: iziet jaunā apziņas līmenī.

No 50 līdz 59

Piektā līmeņa cilvēki ir novērotāji, starpnieki starp Augstāko saprātu un cilvēkiem. Jūs esat slepenas informācijas nesējs, jūs mērķis – pašpilnveidošanās un vienatne. Taču tas nebūt nenozīmē, ka visi šī līmeņa cilvēki ir kristālskaidras būtnes, reizēm, diemžēl, šiem cilvēkiem viss atnāk pārāk viegli – viņi ir laimes lutekļi, un, tā vietā, lai turpinātu izaugsmi, viņi pārstāj sevi iegrožot un sāk dzīvot, tikai patērējot iepriekšējās dzīvēs uzkrāto kapitālu. Rezultātā, protams, nākamajā dzīvē viņus gaida atkritiens zemākā dvēseles attīstības līmenī. Tik augsts dvēseles attīstības potenciāls pieprasa dzīvesveidu, kurš bagātina dvēseli un attīra arī citu dzimtas locekļu karmu.

Daži dvēseles skaitļi ar īpašu likteni

Lūk, arī daži īpaši skaitļi katrā attīstības līmenī:

10 – laimīgs skaitlis, goda un pašpārliecības skaitlis, ļoti labvēlīgs nākotnei.

11 – sarežģīts skaitlis, brīdina par slēptām briesmām, pārbaudījumiem un nodevību. Cilvēks drīkst nodarboties ar okultām lietām, taču jāizturas pret tām ar lielu piesardzību.

12 – ciešanu un nemiera skaitlis, var viegli kļūt par intrigu upuri. Viņam nevajadzētu uzprasīties uz nepatikšanām, nevajadzētu aktīvi iestāties pret kādu vai kaut ko.

13 – plānu, dzīvesvietas maiņas skaitlis, brīdina par briesmām, kā arī pārmaiņu iespēju, turklāt pārmaiņas var būt jebkādas – gan pozitīvas, gan negatīvas.

14 – labvēlīgs skaitlis uzņēmējdarbībai, taču tai var būt arī noteikti riski, tāpat jāpiesargās dabas stihiju – vētru, ūdensplūdu un tamlīdzīgi.

15 – šī dvēseles skaitļa īpašniekiem ir milzīgs temperaments, turklāt apvienots ar personības magnētismu, kuru tie parasti izmanto savu mērķu sasniegšanai. Radošas personības, kuru dvēseles skaitlis norāda uz noslieci un spējām oratora mākslā un mūzikā. Sola veiksmi, taču atsevišķos gadījumos var pavedināt izmantot maģiju savtīgās interesēs.

16 – brīdina par katastrofu vai plānu sagrāves iespēju, par ļaunu likteni, no kura izvairīties iespējams, ļoti rūpīgi apsverot katru nozīmīgu soli un lēmumu.

17 – augsti garīgs skaitlis, kas savam īpašniekam dāvina laimi, brīvību un labvēlīgas pārmaiņas dzīvē.

18 – cilvēki ar šo dvēseles skaitli mēdz būt cietsirdīgi – starp viņiem visbiežāk sastopami mājas tirāni, despoti, kaušļi, dažādu antisociālu revolūciju dalībnieki; viņi arī nereti iesaistās netīros biznesa darījumos. Tam ir blakusparādības – viņi nereti tiek nodoti…

19 – simbolizē Sauli, ļoti labvēlīgs skaitlis, kurš nes veiksmi, panākumus, apkārtējo cieņu un atzinību.

20 – iespējams divējāds tulkojums un attīstība. No vienas puses, tas ir aicinājums uz rīcību, jaunu plānu īstenošanu, taču – šiem plāniem jābūt patiesi grandioziem. No otras puses, šis skaitlis rada šķēršļus ceļā, pa kuru pats aicina iet. Šķēršļus iespējams pārvarēt, tikai attīstot garīgo sākumu sevī.

21 – simbolizē Visumu. Goda, dzīves augšupejas, veiksmes skaitlis, apzīmē uzvaru kaujā. Ļoti veiksmīgs skaitlis savam īpašniekam.

22, 58 – laba, uzticīga, paļāvīga cilvēka skaitlis – tāda cilvēka, kurš izbridis dzīves dubļus un uzkrājis ievērojamu negatīvu pieredzi. Brīdina par kļūdas iespējām un to, ka cilvēkam ir tieksme dzīvot ilūzijās. Šī dvēseles skaitļa īpašniekiem jābūt piesardzīgiem: labāk septiņas reizes nomērīt un tad tikai griezt.

23, 59 – maģiska iedarbība, sola veiksmi, ārēju atbalstu darbos un karjerā, visā, ko cilvēks iedomātos uzsākt.

6, 24, 33, 42 – laimīgi skaitļi, veiksme un atbalsts visās jaunās lietās, arī mīlestībā.

25, 34 – attīstība caur paša pieredzi un kļūdām. Tos nevar saukt par laimīgiem skaitļiem, to īpašnieks savas dzīves sākumā būs spiests iziet cauri ievērojamām grūtībām, taču kopumā ir labvēlīgi, jo dod spēju neatkārtot vienu un to pašu kļūdu vairākkārt.

26, 35, 44, 53 – brīdina par nāvējošām briesmām. Vārda tiešā nozīmē: šiem cilvēkiem ir dota spēja saasināti just jebkura veida katastrofu tuvošanos. Diemžēl ar vilšanos un apzinātu krāpniecību šiem cilvēkiem būs jāsaskaras visas dzīves laikā, ir jābūt piesardzīgiem.

27, 36, 46, 54 – laba zīme, atalgojuma apsolījums par produktīvu rīcību, intelektuālām spējām un radošu darbu.

28, 55 – ļoti pretrunīgi skaitļi. Cilvēkam ir milzīgas spējas, taču viņos ieliktas arī slieksme uz puspatiesībām un nevēlēšanos pakļauties likumiem un noteikumiem, virzīties pa lielākās pretestības ceļu.

29, 38, 47, 56 – liecina par risku saskarties ar nepatiesumu, apmānu, pat nodevību no apkārtējiem. Šāds cilvēks pastāvīgi būs spiests pārvarēt smagus pārbaudījumus, nodevību no draugiem un pretējā dzimuma pārstāvjiem.

30, 39, 48, 57 – garīga, intelektuāla pārākuma skaitlis, taču šādi ļaudis neslēpj savu tieksmi pēc materiāliem labumiem. Kopumā neitrāla zīme, tās ietekme atkarīga no paša cilvēka rīcības un izvēlēm.

31, 40, 49 – līdzīgi iepriekšējam, taču ar to būtisko atšķirību, ka šie cilvēki ir iegrimuši sevī, nereti mēdz būt vai justies vientuļi, pat būdami notikumu epicentrā. Arī no materiālā viedokļa diezgan neveiksmīgi skaitļi.

32, 41, 50 – tikpat maģiski skaitļi kā 23: cilvēks ir harmonijā ar lielu skaitu citu cilvēku, taču brīdinājums: par saviem plāniem gan nevajag visiem stāstīt, jo tad tiem ir liels risks nepiepildīties. Labvēlīgas attīstības skaitlis.

37, 46 – labestības, veiksmīgas draudzības un mīlestības skaitļi. Pilnīga harmonija ar pretējo dzimumu un veiksme kopīgos projektos. Ļoti labvēlīgi skaitļi nākotnei.

SAISTĪTIE RAKSTI

43, 52 – diezgan neveiksmīgi skaitļi, simbolizē revolūciju, apvērsumus, likteņa triecienus un pārbaudījumus.

51 – milzīga iekšējā potenciāla skaitlis, liecina par karavadoņa dabu un paredz karjeru pavisam negaidītā jomā. Ļoti labvēlīgs visiem, kuri savu dzīvi saistījuši ar armiju, jūru, kā arī visa veida līderiem.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
“Ja nav tevis, nav arī manis…” – juriste un deputāte Ieva Brante piedzīvo kārtējo smago zaudējumu 93
16 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Tomass Mārkls paziņo: viņš vērsīsies ar prasību tiesā pret savu meitu Meganu un znotu princi Hariju, lai viņam beidzot ļautu satikt savus mazbērnus 17
15 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. “Gurķi kā no veļas automāta izvilktas peldbikses”: Magone šķendējas par gurķu ražu savā dārzā 34
16 stundas
LA
LA.LV
Kokteilis
Šodien tu vari atļauties būt egoists! Horoskopi 31.jūlijam 2
8 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
“Ja nav tevis, nav arī manis…” – juriste un deputāte Ieva Brante piedzīvo kārtējo smago zaudējumu 93
16 stundas
VS
Viesturs Sprūde
Ziņas
Tiesa lauza galvu, vai un kā sodīt 84 gadus veco kolekcionāru, kura pagrabā Heikendorfā atrada Otrā pasaules kara ieroču arsenālu 43
17 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
“Tas, kas tur nāk laukā, tie ir murgi!” Pēteris Apinis par Veselības ministriju 118
11 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO. Šampanietis, dejas līdz tumsai, krāšņi klāti galdi: piknikā Siguldā ballējas mūziķi, TV personības, šovu zvaigznes un uzņēmēji 78
1 diena
IS
Ilmārs Stūriška
Ziņas
“Bērnība bija ļoti grūta, daudzus gadus pavadīju pie logopēda, mācoties runāt.” Saruna ar Nauri Miezi 21
18 stundas
Lasīt citas ziņas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Maģiskās eņģeļu stundas no 31.jūlija līdz 6.augustam: kādas vēlmes piepildīsies 7
14 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
vārds ietekmē tavu dzīvi: šīs dienas gaviļnieki – Valters, Renārs un Regnārs 1
14 stundas
LA
Latvijas Avīze
Ziņas
“Carnikavas kalnu karalis” Tapusi dokumentālā filma par talantīgo riteņbraucēju Tomu Skujiņu 7
19 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
“Visam pieeju ar vieglu smaidu, kam paredzēts mirt, tas nomirs, kam jādzīvo, tas dzīvos,” Maestro Raimonds Pauls par uzkurināto tautu 99
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO. Šampanietis, dejas līdz tumsai, krāšņi klāti galdi: piknikā Siguldā ballējas mūziķi, TV personības, šovu zvaigznes un uzņēmēji 78
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Noslēdza daudzmiljonu darījumus, pēc tam atteicās no pienākumiem karaliskajā ģimenē: princis Harijs un Megana plānoja savu “neatkarību” jau pirms kāzām? 20
1 diena
LA
LA.LV
Ziņas
FOTO, VIDEO. Latvijā atgriežas olimpiskie čempioni 3×3 basketbolā 27
8 stundas
IK
Ilze Kalve
Ziņas
Nepareizās krāsas pildspalva aptur eksportu… Problēmu Ziemeļīrijā pēc breksita ir daudz 4
7 stundas
LE
LETA
Ziņas
VID masveidā pamet IT speciālisti: brīdina, ka tas var ietekmēt EDS darbu 25
4 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
“Tas, kas tur nāk laukā, tie ir murgi!” Pēteris Apinis par Veselības ministriju 118
11 stundas
GN
Gints Narogs
Ziņas
Līdz A finālam pietrūka septiņas sekundes… Latviete, kura pārstāv Īriju, nu cīnīsies par septīto vietu 1
3 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
VIDEO. Kombaina šoferim Smiltenes pusē vairākas reizes izdodas satikt pasakaini skaistu briedi 27
14 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
“Ja nav tevis, nav arī manis…” – juriste un deputāte Ieva Brante piedzīvo kārtējo smago zaudējumu 93
16 stundas
LE
LETA
Ziņas
Latvijā sākta 12 līdz 17 gadus vecu pusaudžu vakcinācija ar “Moderna” 84
10 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
“Ir jau ļoti viegli pateikt – tu drīksti atlaist bez brīdinājuma.” Uzņēmēja par obligātu pedagogu vakcināciju 104
1 diena
LA
LA.LV
Ziņas
Kāpēc tas nabaga skolotājs ir “jānošpricē”? Petraviča par ieceri noteikt obligāto vakcināciju pedagogiem 179
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO. Šampanietis, dejas līdz tumsai, krāšņi klāti galdi: piknikā Siguldā ballējas mūziķi, TV personības, šovu zvaigznes un uzņēmēji 78
1 diena
LA
LA.LV
Ziņas
“Mēs esam spiesti paaugstināt.” Rīdziniekiem no 1. septembra būtiski pieaugs maksa par siltumenerģiju 74
1 diena
LA
LA.LV
Ziņas
“Lai viņi par savu naudu katru nedēļu nodod testu, staigā maskās, cimdos.” Deputāts par skolotājiem, kuri nevēlas vakcinēties 287
1 diena
LA
LA.LV
Ziņas
“Nav pagājis vēl mēnesis, bet mēs saprotam – labi nebūs…” Egle par izmaiņām nodokļos 48
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Noslēdza daudzmiljonu darījumus, pēc tam atteicās no pienākumiem karaliskajā ģimenē: princis Harijs un Megana plānoja savu “neatkarību” jau pirms kāzām? 20
1 diena
LA
LA.LV
Ziņas
“Visam pieeju ar vieglu smaidu, kam paredzēts mirt, tas nomirs, kam jādzīvo, tas dzīvos,” Maestro Raimonds Pauls par uzkurināto tautu 99
1 diena
AK
Aija Kaukule
Kokteilis
Režisore Aija Strazdiņa laulības ostā iestūrējusi otro reizi: “Ir jāļauj vīrietim būt. Sievietes gudrība ir saprast, ka mēs visu varam, bet ne vienmēr visu vajag.” 11
Intervija 1 diena
GN
Gints Narogs
Ziņas
Līdz A finālam pietrūka septiņas sekundes… Latviete, kura pārstāv Īriju, nu cīnīsies par septīto vietu 1
22:54
IB
Ivars Bušmanis
Ziņas
Nav pareizi būvēt nometnes nelegālajiem imigrantiem 4
22:23
LE
LETA
Ziņas
VID masveidā pamet IT speciālisti: brīdina, ka tas var ietekmēt EDS darbu 25
21:46