Jānis Kalniņš šosezon vēl vairāk nostiprinājis savas pozīcijas KHL.

Kalniņš sper vēl soli tuvāk KHL rekorda atkārtojumam 0

Latvijas hokeja vārtsargs Jānis Kalniņš ceturtdien KHL čempionātā izcīnīja 33.uzvaru, sperot soli tuvāk līgas rekorda atkārtojumam.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 80
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19

Helsinku “Jokerit” viesos ar 4:3 (1:0, 2:0, 1:3) pārspēja Jekaterinburgas “Avtomobilist”, svinot trešo uzvaru pēc kārtas. Kalniņš atvairīja 23 no 26 pretinieku metieniem, arī izcīnot trešo uzvaru pēc kārtas un septīto pēdējos astoņos mačos.

“LA.LV” jau ziņoja, ka Latvijas vārtsargs var atkārtot pērn Jakūba Kovārža uzstādīto KHL rekordu, jo čehs iepriekšējā sezonā izcīnīja 38 uzvaras. Tiesa, lai to spētu, Kalniņam obligāti ir jāuzvar sezonas pēdējos piecos mačos.

Latvietis pirmo reizi kapitulēja vien trešā perioda desmitajā minūtē, bet otros un trešos vārtus viņš ielaida pamatlaika pēdējā minūtē ar 17 sekunžu intervālu.

Citā spēlē Maskavas “Spartak” viesos ar 5:2 (3:1, 0:0, 2:1) uzvarēja Ufas “Salavat Julajev”, izcīnot otro uzvaru pēc kārtas.

Maskavas komandas rindās Kaspars Daugaviņš spēlēja 16 minūtes un 43 sekundes, kuru laikā izdarīja divus metienus pa vārtiem un zaudēja vienīgajā iemetienā, bet Mārtiņš Karsums spēlei nebija pieteikts.

Šo spēli tiesāja Latvijas vadošais soģis Eduards Odiņš, kurš KHL četras reizes saņēmis balvu kā labākais tiesnesis.

Gan “Spartak”, gan “Jokerit” komandas jau ir nodrošinājušas vietu izslēgšanas spēlēs, kurās piedalīsies arī Mika Indraša pārstāvētā Maskavas “Dinamo”.

“Jokerit” ar 79 punktiem 57 mačos Rietumu konferencē ieņem trešo vietu, bet divas pozīcijas zemāk atrodas “Spartak”, kas iekrājusi par septiņiem punktiem mazāk.