Ilustratīvs  foto
Ilustratīvs foto
Foto – Stock.xchng

Kamēr šoferis iesilda automašīnu, zaglis ar to aizbrauc 0

Vakar Rīgā kāds vīrietis iedarbinājis savu automašīnu un atstājis to iesilt, bet pats tikmēr iegājis netālu esošajā kafejnīcā. Kad šoferis iznācis atpakaļ uz ielas, viņš konstatējis, ka automašīnas tur vairs nav.

Reklāma
Reklāma
Ik 44 minūtes Zeme saņem mistisku signālu no Visuma – NASA atklāj tā avotu
Slimot vairs nebūs tik vienkārši! Veselības ministrija apsver iespēju ieviest prasību darbnespējas lapā obligāti norādīt diagnozi
Veselam
Sāp un dedzina pakrūtē? 10 pārtikas produkti, kas kaitē kuņģim un veicina kuņģa dedzināšanu
Lasīt citas ziņas

Kā aģentūru LETA informēja Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes preses pārstāvis Toms Sadovskis, svētdien ap plkst.20 Teikas iecirknī vērsās kāds šoferis, kurš pastāstīja, ka viņam ir nozagta 2004.izlaiduma gada automašīna “Opel Meriva”.

Noskaidrojot zādzības apstākļus, izrādījās, ka vīrietis pirms braukšanas bija iedarbinājis automašīnu, lai iesiltu tās dzinējs un salons, taču pats tikmēr iegājis pagaidīt netālu esošajā kafejnīcā. Automašīnas atslēgu viņš bija atstājis aizdedzē.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kad auto īpašnieks atgriezās, lai kāptu iekšā uzsilušajā transportlīdzeklī, viņš konstatēja, ka tas ir nozagts, un vērsās policijā, kas par notikušo sāka kriminālprocesu.

Policija aicina autovadītājus būt piesardzīgiem un neatstāt savus transportlīdzekļus bez uzraudzības ar atslēgu aizdedzē.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.