Kanāda atspēlējas un uzvar Dāniju 0

Vieni no pasaules hokeja čempionāta favorītiem Kanāda turnīru Stokholmā sākusi ar grūtu uzvaru pār Dāniju.

Ja tavas mājas numurā ir kāds no šiem 3 cipariem, tev ir potenciāls sasniegt visu, ko sirds kāro 15
Cilvēkstāsts
“Man draudēja publiski, ka mani izkropļos” – saimniecības “Jaunapšenieki” saimniece Agnese par nievām un ļaunumu, ar ko sastopas ikdienā 58
TESTS prātvēderiem: ja zini atbildes uz vismaz 8 jautājumiem, tev ir pārsteidzoši attīstīts intelekts

Daudziem par pārsteigumu spēle sākās nevis ar kanādiešu ierasto ofensīvu, bet gan dāņu (Mortēns Grēns) realizētu vairākumu piektajā minūtē. Pēc pirmās trešdaļas joprojām 1:0 dāņu labā, turklāt ar visai līdzigu metienu attiecību 10 pret 11. Tikai otrās trešdaļas vidū Kanādas izlasei īsā laikā izdevās izlīdzināt rezultātu un izvirzīties vadībā. Pārsvaru nostiprināt izdevās tikai pēdējā trešdalā, kopumā kanādieši bija labāki un uzvarēja pelnīti, tomēr – ļoti, ļoti grūta uzvara. Divus vārtus Kanādas izlases labā guva Mets Dušenē (attēlā).

PASAULES ČEMPIONĀTS

HELSINKU GRUPA

ASV – Austrija 5:3 (1:2, 4:1, 0:0). Moss (10:02), Džonsons (23:38, 38:32), Stepltons (29:31), Palušajs (30:57) – Latuša (4:58), Velsers (5:38), Šullers (33:21).

Krievija – Latvija 6:0 (1:0, 3:0, 2:0). Birjukovs (13:03), Medvedevs (28:44), Radulovs (32:59), Rjasenskis (38:55), Kovaļčuks (40:17), Petrovs (44:11).

STOKHOLMAS GRUPA

Norvēģija – Slovēnija 3:1 (2:1, 0:0, 1:0). Bastiansens (1:02, 14:03), Lunds Hansens (19:55, tukšos vārtos) – Jegličs (19:43).

Kanāda – Dānija 3:1 (0:1, 2:0, 1:0). Dušenē (30:15, 47:03), Stemkoss (31:38) – Grēns (4:50).