Vladimirs Putins apmeklē tikšanos ar saviem vēlēšanu kampaņas aktīvistiem Maskavā, Krievijā, 2024. gada 31. janvārī. Krievijas prezidenta vēlēšanas notiks no 2024. gada 15. līdz 17. martam.
Vladimirs Putins apmeklē tikšanos ar saviem vēlēšanu kampaņas aktīvistiem Maskavā, Krievijā, 2024. gada 31. janvārī. Krievijas prezidenta vēlēšanas notiks no 2024. gada 15. līdz 17. martam.
Foto: EPA/SCANPIX

Kāpēc apklusis Krievijas tirāns? Pēc prezidenta vēlēšanām pazudis Putins 140

Krievijas diktators Vladimirs Putins ir atgriezies pie dzīvesveida, kāds viņam bija pirms vēlēšanu kampaņas sākuma – viņš ir pārstājis rādīties ārpus Kremļa vai savām rezidencēm, raksta izdevums The Moscow Times.

Reklāma
Reklāma
RAKSTA REDAKTORS
“Daži jūtas kā no ķēdes norāvušies, citi otru reizi uz tā paša grābekļa neuzkāps. Es… nekad nevēlos tur atgriezties” – Līnas stāsts par tikšanu prom no krīzes centra 14
Skolas direktora viedoklis par skolotāju apdāvināšanu mācību gada noslēgumā: “Sabiedrība ir morāli slima ar šīm dāvanām un pateicībām”
Kokteilis
VIDEO. Iemīļotais aktieris Andris Keišs benzīntankā piedzīvojis smieklīgu “tikšanos” pats ar savu balsi 8
Lasīt citas ziņas

To secinājuši “Aģentūras” žurnālisti, izpētot Kremļa saimnieka darba grafiku.

Pēdējo divu nedēļu laikā Putins nav devies nevienā izbraukumā. Turpretim pirms vēlēšanām Kremlis ziņoja par 100 pasākumiem, ko apmeklējis diktators. No 17. februāra līdz 17. martam Putins apmeklēja 31 pasākumu ārpus Kremļa vai savām rezidencēm. Tikai pēdējā nedēļā pirms vēlēšanām diktators uzturējās Kremlī vai savā rezidencē Novo-Ogarjovā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Saskaņā ar žurnālistu veikto analīzi pēc vēlēšanām izbraukumu skaits samazinājās desmit reizes. No 17. marta līdz 17. aprīlim Kremlis ziņoja tikai par 10 izbraukumiem, no kuriem viens bija Krimas aneksijas gadadienas koncerts Sarkanajā laukumā.

Visā šajā periodā Putins tikai vienu reizi izbrauca no Maskavas apgabala – 27. martā viņš apmeklēja Toržokas pilsētu.

Pēdējās divās nedēļās Putins sanāksmēs ir piedalījies attālināti. Turklāt viņš nav apmeklējis arī plašo plūdu skartās Krievijas teritorijas, kuros cietuši tūkstošiem cilvēku. Prezidenta preses pārstāvis Dmitrijs Peskovs paziņoja, ka valsts vadītājs nedosies uz plūdu skartajiem reģioniem.

Putins  vizītes ārpus Kremļa vai savām rezidencēm samazinājis jau pērn – pagājušajā gadā viņš publiski bija redzams tikai 147 dienas,  un “atdzīvojās” tikai pirms vēlēšanām.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.