Foto: Twitter

Kāpēc pie mums degvielas cena aug straujāk nekā Tallinā un Lietuvā? 0

Pagājušajā darba nedēļā Baltijas valstu galvaspilsētās degvielas cenas turpināja kāpt, straujāk cenām augot Rīgā, pēc tam sekoja Viļņa un Tallina. Viļņā dīzeļdegviela kļuvusi dārgāka par benzīnu, bet Tallinā dīzeļdegviela un benzīns maksāja vienādi, liecina aģentūras LETA apkopotie dati.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Katram cilvēkam ir sava piemērotākā un veiksmi nesošākā krāsa, ko var noteikt pēc dzimšanas datuma. Noskaidro savējo!
Mājas
Latvijas Jumiķu apvienības vadītājs: Latvijā jau ir pirmie gadījumi, kad saules paneļi uz jumta ir aizdegušies paši no sevis
RAKSTA REDAKTORS
Ineses Supes cīņa turpinās: “Kad iznācu no ķirurga kabineta, es apraudājos, jo man gribējās iznākt kā uzvarētājai, bet tā pagaidām nesanāk”
Lasīt citas ziņas

Darba nedēļas nogalē dārgākais benzīns bija nopērkams Tallinā, sekoja Rīga, bet lētākā benzīna cena bija Viļņā. Savukārt augstākā cena dīzeļdegvielai bija Tallinā, bet zemākā tā bija Rīgā.

Rīgā “Circle K” degvielas uzpildes stacijā Krasta ielā 95.markas benzīna cena palielinājās par 15,6% – līdz 1,914 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena kāpa par 19,1% un piektdien maksāja 1,854 eiro par litru.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viļņā “Circle K” degvielas uzpildes stacijā Savanorju prospektā 95.markas benzīna cena palielinājās par 10,4% – līdz 1,799 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena nedēļas laikā auga par 18% un piektdien maksāja 1,899 eiro par litru.

Tallinā “Circle K” uzpildes stacijās 95.markas benzīna cena palielinājās par 8,3% – līdz 1,949 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena kāpa par 12,1% – līdz 1,949 eiro par litru.

Rīgā autogāzes cena piektdien palielinājās par 0,6% – līdz 0,81 eiro par litru. Savukārt Viļņā un Tallinā autogāzes cenas nedēļas laikā nemainījās un tās maksāja attiecīgi – 0,722 eiro un 0,79 eiro par litru.

SAISTĪTIE RAKSTI