Kokteilis
Mīli

Kāpēc sievietēm vajag nedaudz ignorēt savus vīriešus. Skaidro eksperts0

Foto: Fotolia

Pirms vairākiem mēnešiem es uzņēmu videorullīti pasākumā Ņujorkā, kurā uzstājās pasaulē pazīstamā amerikāņu bioloģiskā antropoloģe un seksa eksperte Helēna Fišere jautājumā par to, kāpēc vīrieši bēg no attiecībām, portālā “brainum.ru” raksta kāds blogeris un attiecību speciālists, kas nav vēlējies izpaust savu vārdu.

Kāpēc vīrieši nevēlas būt attiecībās vienalga, vai tas ir agrīnās iepazīšanās stadijās, vai arī vēlāk, krīzes periodā vīrieša dzīves vidū?

Runāt par to, kāpēc stiprā dzimuma pārstāvji tā dara, ir viens, bet tikpat svarīgi ir zināt, ko var izdarīt sieviete, lai noturētu vīrieša uzmanību, ja viņa ievēro, ka viņš sper sānsoļus.

Galvenais šeit ir izpratne par viņa uzvedību agrīnā sarežģījumu stadijā. Pat ja tikai vairākas dienas viņš ir bijis kluss un nav izrādījis nekādu seksuālo tieksmi, var teikt, ka viņam ir garlaicīgi.

Parunā ar viņu par jūsu problēmām. Ja viņš teiks “Viss ir kārtībā”, taču turpinās uzvesties tādā pašā garā, pienācis laiks rīkoties!

Un tev tas ir jāizdara, samazinot savu pieķeršanos un uzmanību viņam!

Jā! (Nešaubies, atceries, es esmu vīrietis!)

Diemžēl vairākums sieviešu rīkojas pilnīgi pretēji.

Viņas uztraucas un sāk žēloties, kas pamudina vīrieti ielīst dziļāk savā “alā”, kur viņš pacentīsies satikt 18 gadīgu oficianti. Jo vairāk tu centīsies pie viņa turēties, jo vairāk viņš tevi nicinās.

Bet – ja tu sagādāsi viņam šķiršanās sajūtu un laiku, lai noilgotos pēc tevis, viņš raizēsies un sāks domāt, ka var tevi zaudēt.

Tātad, ko jums vajag izdarīt, dāmas…

Tev jāsāk rīkoties tāpat kā viņam. Atāķējies no viņa. Dzīvo savu sociālo dzīvi. Tagad tu dod viņam telpu, kas nepieciešama atkārtotai piekļuvei viņa dzīvei. Tam vajadzētu atvest viņu atpakaļ pie tevis, kad viņš būs gatavs.

Kāpēc? Tāpēc, ka tu vienkārši samazināji savu spiedienu un palaidi vaļīgāk važas. Tu liki viņam sajust, ka viņš atkal ir viens.

Saistītie raksti

Šis padoms tevi šokē? Jā, es zinu, ka tas ir skumji, vīrieši patiešām tādi ir. Es neattaisnoju sevi par savu dzimumu. Bet arī negrasos lūgt piedošanu.

Taču pamēģini šo tehniku un es tev apsolu – ja viņš tevi mīl, viņš būs laimīgs, un apzinoties savu brīvību un tavu rīcību, atkal būs tavs.

Ja viņš tevi nemīl, tu uzzināsi to ātri un netērēsi bezgalīgus gadus šim cilvēkam.

Tā būs īsta uzvara.

Avots: “brainum.ru”

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.