Karikatūras

Ēriks Ošs. Beidzot man būs, kur izrādīt savu kažoku!

Lai spētu nosegt elektroenerģijas un apkures rēķinus, valsts kultūras iestādēm, pēc Kultūras ministrijas aprēķiniem, līdz gada beigām vajadzīgi vēl trīs miljoni eiro, ziņo LTV. Kultūras iestādes esot gatavas skarbiem taupības pasākumiem, bet paredz, ka tik un tā komunālo rēķinu dēļ nāksies samazināt paredzētos līdzekļus jaunradei. LTV raidījums “”Kultūršoks”” meklējis arī atbildes uz jautājumu, vai teātra izrādēs skatītājiem būs jāsēž kažokos?

RAKSTA REDAKTORS
“Man ir epilepsija, profesionālā izglītība, bet darbu atrast Latvijā ir neiespējami,” Marks izceļ problēmas, par kurām sabiedrība klusē
Receptes
Harčo latviešu gaumē – pikantas, sātīgas un nedaudz tumīgas zupas recepte
Nemaz nedomā atslābt – sinoptiķi prognozē, ka tuvākajās naktīs no jauna pastiprināsies sals
Eiropas Savienība atver tirgu četru Dienvidamerikas valstu lauksaimniecības precēm, bet vai aizsargās savus lauksaimniekus?
Kokteilis
VIDEO. Tas tik ir jādzird! Žoržs Siksna un koris “Maska” ieraksta jaunu singlu – “Ballējam, neguļam”
TV24
“Policija divas reizes atteica ierosināt kriminālprocesu.” Bērni mākslas galerijā bija liecinieki smagai pornogrāfijai
VDD prognozē, ka var palielināties dronu izmantošana Eiropā terorisma nolūkos
NVA piedāvā darbus Jelgavā, Rēzeknē un Bauskā – es taču meklēju Rīgā! Iedzīvotāji neapmierināti ar darba meklēšanas sistēmu
Šodien būs siltāks, bet uz ceļiem uzmanīgi – sniegs un apledojums daudzviet ietekmē braukšanu
Igaunijas prezidents: Ukrainai jāpieņem lēmums atdot Krievijas sagrābtās teritorijas