Karikatūras

Ēriks Ošs. Es sevi dzirdu lieliski! Pārējo nav vērts dzirdēt.

Veselības ministram Guntim Belēvičam (ZZS) ir vairāk jāstrādā kopā ar ekspertiem un jāieklausās viņos, vakar intervijā LTV sacīja Ministru prezidents Māris Kučinskis. “Protams, lēmumi ministram jāpieņem pašam. Bet tos labāk pieņemt, ja esi uzklausījis vairākus viedokļus,” sacīja Kučinskis, atzīstot, ka Belēvičam tas ir vājais punkts – iespējams, ministrs pārāk maz ieklausījis ekspertos. Tas, ka ministram ir problēmas komunikācijas dēļ, atzinis arī SIA “Kuldīgas slimnīca” valdes loceklis, bijušai veselības ministrs Ivars Eglītis. Līdz ar to Belēvičam neesot sabiedroto, kas būtu nepieciešams, lai īstenotu reformas veselības nozarē.

Receptes
Vēl var paspēt: trīs jaunas ķimeņu siera receptes
Vai tev ir gods pazīt kādu no šiem reto vārdu īpašniekiem? Latvijā ir 25 Līgoņi un viens Līgo
Lustīgi nolīgot! Tāda Līgo diena un Jāņu nakts gadiem nav bijusi! Laika prognoze
Dārzs
Jasmīni ziedēs griezdamies un smaržos pa visu pagalmu! Dārznieki atklāj, ko šie krūmi patiesībā mīl visvairāk
TV24
Haralds Burkovskis: Parlaments, kurš dodas vasaras brīvdienās, ir līdzīgs skolas klasei
Agrāk tas šķita kā zinātniskā fantastika: 10 lietas mūsdienu auto, bez kurām daudzi vairs nespēj iedomāties savu dzīvi
Kokteilis
Vēlies sev slinku vīru? Astroloģija zina, kuras zodiaka zīmes būs visspēcīgākās šajā jomā
TV24
“Burbuļošana” Z-kanālos – Kudors atklāj spriedzi Krievijas kara atbalstītāju vidū
“Rīgas piena kombināt, ceru, ka sarkasmu uztvērāt!” Sieviete nopērk saldējumu un ir neizpratnē par iepakojumu
“Baudot saulgriežu gaišās naktis, izbraucu ar velo pa Lucavsalu. Biju pārsteigts!” Rīdzinieks pirms svētkiem dalās pārdomās