Karikatūras

Ēriks Ošs. Latvija – bedru ceļu zeme

Lauku ceļi reģionos šā gada pavasarī ir tik sliktā stāvokli kā nekad, līdz ar to drīzumā gaidāmie sezonas darbi varētu būt apgrūtināti, uztraucas biedrības “Zemnieku saeima” pārstāvji.
Latvijā no visa valsts pārziņā esošā autoceļu tīkla vairāk nekā puse ir ceļi ar grants segumu, pārsvarā tie ir vietējās nozīmes ceļi ar nelielu satiksmes intensitāti. Uzņēmums “Latvijas valsts ceļi” norāda – ņemot vērā to, ka pēdējo 25 gadu laikā valsts autoceļu tīkls tiek uzturēts nepietiekama finansējuma apstākļos, liela daļa grants ceļu ir sliktā un ļoti sliktā tehniskajā stāvoklī.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Speciālisti iesaka tos izslēgt no savas ēdienkartes: 5 produkti, kas pastiprina trauksmi un stresu
Pirms braukšanas būs jāiztur testi. Koplietošanas transporta pakalpojumu sniedzējiem jaunas prasības
TESTS. Vai tava vizuālā atmiņa ir darba kārtībā? Ja atpazīsti vismaz 9 logo, tad atbilde ir JĀ
TV24
Logina: Kā mēs vienīgie esam tik gudri, ka saskatām tur tik šaušalīgas lietas, ko citi palaiduši garām? Tas nav nopietni
No meitām līdz pat brālēniem. Putins valsts amatos iekārtojis 24 radiniekus
Sešas minūtes tumsas: gadsimta garākais Saules aptumsums jau ir pie apvāršņa
Pokrovska uz briesmu sliekšņa: vai Ukraina spēs noturēt pilsētu, un kādas priekšrocības ir Krievijai
“Cilvēki tiešām jūk prātā…” Sabiedrība nogurusi no strīdiem par Stambulas konvenciju
TV24
“Jācer, ka cilvēki izpratīs, ka tur nevar spiesties virsū!” Policija skaidro šā vakara ierobežojumus Vecrīgā
“Salīmēju ar līmes zīmulīti, salipināju kopā un kā tādu vārgu oliņu stiepu uz bankomātu”; sieviete izņem skaidru naudu, bet pretī saņem pārsteigumu