Karikatūras

Ēriks Ošs. Neredzamās zemūdens straumes

Ilggadējais Rīgas brīvostas pārvaldnieks Leonīds Loginovs iesniedzis atlūgumu, lai no šā gada 10. marta viņu atbrīvo no amata. Plašāki komentāri par šāda lēmuma iemesliem nav sniegti. Rīgas ostas valdes priekšsēdētājs Andris Ameriks teicis, ka Loginovs izvēlējies atkāpties no amata tikai personīgu iemeslu dēļ, ko, iesniedzot atlūgumu, pamatojis ar sasniegto pensijas vecumu. Loginovs Rīgas brīvostas pārvaldnieks ir jau 19 gadus – kopš 1998. gada pavasara. Loginova darbības laikā viņu vairākkārt mēģināts atcelt no amata, bet visi mēģinājumi bijuši neveiksmīgi.

Reklāma
Reklāma
TV24
Kāpēc vairs neziņo par laika tipiem? Meteorologs skaidro, vai tiks turpināts šis kurortologu unikālais un “kultūrvēsturiskais mantojums”
Veselam
Neārstēta krākšana var novest pat pie vecuma plānprātības
Kokteilis
“Vismaz ar velosipēdu es varu braukt.” Kaspars Kambala atklāti par to, kāpēc savulaik pazaudējis autovadītāja tiesības
“Tu biji labākais draugs!” Ilzes Aizsilnieces vīrs Jānis Jenzis velta sirdssiltus atvadu vārdus savai mīļotajai
Aizmirstā veselības pārbaude – tā draud simtiem Latvijas autovadītāju ar jūtamu naudassodu
Tas būs krāšņi un iespaidīgi – skolēnu dziesmu un deju svētki pulcēs teju 40 000 dalībnieku. Bet kas ar biļetēm?
Vai tiešām visas Ilzes ar laiku kļūst līdzīgas viena otrai? Pārsteidzošā pētījumā atklāts, kā vārds ietekmē cilvēka ārējo izskatu
Veselam
Vēlies dzīvot ilgāk? Ilgmūžības eksperts iesaka no uztura izslēgt 4 pārtikas produktu veidus
Receptes
Brokoļi liekas negaršīgi?! Lai tie garšotu debešķīgi, jāzina šī viena lieta
VIDEO. Elektroapgādes problēmu dēļ traucēta Londonas metro darbība