Karikatūras

Gatis Šļūka. LU nedienas

Tuvojoties brīdim, kad valdībai jālemj, vai apstiprināt amatā Latvijas Universitātes rektoru Indriķi Muižnieku, publiskajā telpā saasinās viedokļu pretstāve – viena sabiedrības daļa ir izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas pusē, kura paziņojusi, ka rekomendēs valdībai neapstiprināt Muižnieku, jo Izglītības kvalitātes valsts dienests LU rektora vēlēšanās esot konstatējis pārkāpumus. Savukārt citi argumentē, ka pārkāpumi nav tādi, lai rektoru neapstiprinātu. Vienlaikus daudzi piekrīt, ka Latvijas Universitātes reputācija ir cietusi gan rektora vēlēšanu procesa dēļ, gan saistībā ar korupcijā aizdomās turētās politiķes, bijušās LU rektora vietnieces Baibas Brokas nedienām.

Reklāma
Reklāma
Pirmo reizi sabiedrībai atklāti šokējoši atradumi, kas var novest pie patiesības pazudušās Madelēnas lietā
Kokteilis
Ja esi dzimis vienā no šiem pieciem gadiem, tevī slēpjas potenciāls kļūt par ģēniju
Saeimas deputāti konceptuāli atbalsta atteikšanos no krievu valodas kā otrās svešvalodas vidējā izglītībā
Receptes
Izcils savā vienkāršībā! Krāsnī cepts siera – lociņu pīrāgs
TV24
“Krievijā notiek slēptā mobilizācija!” Slaidiņš norāda uz okupantu vasaras plāniem
Trampa dzīvībai draud briesmas: bijušais ASV Nacionālās drošības padomnieks atklāj kāda terora tīkla “slepkavību sarakstu”
Dārzs
Kādu koku labāk stādīt pie mājas? Izvēlies pareizo, lai dzimta būtu svētīta!
RAKSTA REDAKTORS
“Esam atzīmējuši aizdomīgus punktus” – Daugavā pazudušā Jāņa meklēšanā jauni pavērsieni; ģimenei nepieciešami papildspēki
TV24
“Evika Siliņa toreiz ienāca, sadeva visiem pa biksēm un viss notika! Tagad arī tā vajag!” Ēķis par pretmobilitātes infrastruktūras likuma izveidi
Dans Bērtulis: Deputāts kļūst par elektroinženieri, invertori – par ļaundariem: kā politiķi cīnās ar fizikas likumiem